Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet a mai világban gyereket...

Lehet a mai világban gyereket vállalni megtakarítás nélkül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sok embert látok akik tulajdonkèppen a nincsre vállalnak gyereket ès mègis megvannak valahogy, èn pedig mindig dilemmázok , hogy most se jó, ekkor se jô akkor se jó.

Jelenleg van munkám bruttó 130 e plusz prèmium, általában a 110 megvan. Fèrjem sajnos jelenleg olyan munkát tudhat magáènek ami kètsèges. Úgy èrtve hogy kb tavasz közepètõl karácsonyig keres 80-110-et viszont januártól màjusig ez lecsökken max 60-ig vagy alatta. Sajnos nincs saját tulajdonú hàzunk ès valószínû nem is lesz csak nagyon tàvoli idõben, de nem 50 èvesen szeretnèk szülni....nincs hitelünk.


Nos, èn erre a helyzetre ùgy gondolom nem szülnèk, viszont ismerek olyat akinek most lett csak munkája, albèrletben lakik de a 35 ezer forint lakbèrt "nem tudja "fizetni, csak kölcsönkèreget mègis a 4. hónapban van ès megtartja.


Csak èn fèlek ennyire hogy nem jönnènk ki anyagilag ès èn is vállalhatnèk, mert meg lehet oldani vagy tènyleg kell megtakarìtás hozzá?



#gyerekvállalás #felelõssèg
2013. máj. 20. 17:07
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
53%

Huh, akkor ez egy kicsit meredek...

Más halálát várni, gusztustalan főleg, hogy családtag

2013. máj. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Errõl nem nyitok vitát, ebben az esetben nem èrdekel mit gondoltok nem ti èltek vele, nem ti nèztètek 23 èvig a terrort, hogy eldugja a felesège szìvgyógyszerèt mert neki ehhez van kedve, nem ti mentek helyette felásni a kertet a 65 èves mamátok helyett mert ô inkább vedel ès nem rajtatok kárörvend ha elveszìtitek a munkátokat szóval a ti tökèletes èleteket alapul vève ehhez a tèmához nem várok kommentet.
2013. máj. 20. 19:01
 23/31 anonim ***** válasza:
48%
Kérdező nálam pl nem is kérdés, hogy a szülei helyett én ásom a kertet 15. éves korom óta.
2013. máj. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező!!!! Szerintem ROSSZ helyre tetted fel a kérdést!!!!

Ha családi problémáid vannak, ne vond össze a kismamasággal.

Rendezd el az életed, s ne a stresszbe szülj!!!!

Ennyi!

2013. máj. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
45%

Ahogy írta a 22hkm!

Miért kell megint egy vita téma?????

Menj a családi gondok topikba ott kérdezősködj! Ilyen butaságokat.

2013. máj. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Nem tettem fel rossz helyre, mivel nem ez a tèma , èn csak leìrtam mikor lennènk a legjobb helyzetben, feltevès volt nem válaszra váró kèrdès. Stresszben nem vagyok mivel mint ìrtam nem lakunk ott, nem is látjuk nem foglalkozunk vele, a kèrdèsem az volt hogy hogy mernek az emberek a bizonytalanra egy èletet szülni, bennem van a hiba hogy eltúlzom vagy a legtöbbnek van megtakarìtása , ennyi volt nem több, nem kevesebb.
2013. máj. 20. 19:20
 27/31 anonim ***** válasza:
47%

Te várod még is alakinek a halálát!

Szerintem akkor sem ide tartozik, amúgy meg döntsd el te magad, hogy mibe szülnél mindenkinek a saját dolga!!!!

2013. máj. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Naná! Ha a legmegfelelőbb időszakra várnék anyagilag, akkor már most elvonulhatnék a zárdába.
2013. máj. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
Csak te tudod eldonteni mibe szulnel gyereket, valakinek eleg egy egyszobas lakas a boldogsaghoz, valakinek egy palota sem.Szerintem ha a jobb eletre vagy akkor ne itt irogass hanem tegyel valamit erte , ne itt sirankozz.Nem te vagy az egyetlen akinek nem tokeletes a csaladja es igy nol fel, de......ha valakinek a halalat kivanod akkor szerintem ne is szulj gyereket.
2013. máj. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Itt csaj a ti fejetekbe jár ez a halál kívánás dolog , itt is vagytok bõven akik jobban tettèk volna ha inkább nem nyitják szèt a lábukat, bár ezt elõre írták már más topikban. Ahogy kijön egyes nõkbõl egy gyerek õk lesznek az atyaúristenek , ez tènyleg nem csak mese, nem èrdemes ide jönni, hát ehhez èn is tudok gratulàlni. A soha viszont nem olvasásra.
2013. máj. 21. 09:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!