Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Múlthéten voltam ultrahangon,3...

Múlthéten voltam ultrahangon,31hetes terhes vagyok, és 1400-1500gramnak saccolták a babámat?

Figyelt kérdés
A papiromra azvan ráirva hogy veszèlyeztetet terhes vok a magzat növekedèsi elmaradása miatt! A hèten kell mennem szerdán 32hetes uh-ra hogy megnézzék, mennyit hízott 1hét alatt, ha viszont kissulyú lessz akkor valószinű hogy befektetnek! :/ 1400-1500gram volt a babàm 31hetesen, akkor most 1hét alatt hány grammot hizik egy baba? Szüléskor meglessz a max 3kiló ha most 31hetesen 1400-1500gram??
2013. máj. 20. 07:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Tényleg kicsi a súlya korához képest, s ezért mérik majd gyakrabban, hogy nincs-e valami gondd, ami miatt nem kap elegendő tápanyagot, s nem hízik, vagy más oka van a nem hízásnak!

Olyan 20 dékát minimum kellene híznia!

Ha nem jól hízik, lehet hamarabb kiveszik a babát, s lehet csak a 2-2,5 kilót jó ha eléri, még h időre is születik!!!

Szedsz vitamint, eszel rendesen?

2013. máj. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Persze hogy eszek rendesen, sőt nagyon is sokat eszek!

Hátt remèlem hogy minden rendben lessz ultrahangon a babàmmal, kicsit félek :'( ha 31hetesen 1400-1500gram akkor 32hetesen se leszz olyan sok! :/

2013. máj. 20. 07:24
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem nem szedek semmit, 32hetesen max 1800-1900gramnak kellene lennie deha én 31hetesen 1400-1500gramnak saccolták akkor most 32hetesen 1600gram lessz és azis kevès 32hetesen.. Most egy hét alatt biztos nem fog olyan pfff de sokat hízni! :/
2013. máj. 20. 07:29
 4/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, egyáltalán nem vészes a súlya. Nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni. Nem lehet minden baba 4 kiló felett, és ne is legyen. Szerintem nem lesz gond. Mire mész a 32 hetesre fog annyit hízni, amennyit kell neki. :)
2013. máj. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem 30 hetesen 1300 grammra becsülték, de nekem nem mondták, hogy pici, pedig akkor ezek szerint pici...
2013. máj. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Gabi86 ***** válasza:
nekem meg 32hetes uh-n 2100g-ra saccolták és arra meg az mondták hogy jó nagy baba.nem lehet rajtuk kiigazodni.szerintem se izgulj.még van egy csomó időd szülési, és még addig sokat hízhat. :-)
2013. máj. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A mi babánkat 30 hetesen becsülték 1500 g-nak. De akkor nem mondták hogy le lenne maradva. Viszont a 36 hetesen már két héttel el volt maradva. De arra sem mondták hogy túl nagy baj csak gyakrabban mentem nst-re meg áramlást néztek neki többször. Mivel az jó volt így nem volt gond. Aztán azt mondták hogy kicsit kisebb a méhlepényem és azért hízik picit nehezebben. A dokim azt mondta hogy egyek gesztenyepürét mert attól hízik. Naponta fél kockát. Csak ne tegyek rá rumot meg tejszínhabot. :) És szerintem ez be is jött mert 39 hétre született 3160g-mal. Úgyhogy ha minden rendben nálatok csak kicsit kisebb akkor próbálkozhatsz a gesztenyepürével.
2013. máj. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat :) hát majd eldől szerdàn.. Remélem hogy télleg nem lessz semmi baj! :)
2013. máj. 20. 13:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia. Az egyik kolléganőmnek olyan pici volt a babája mindenféle vitamin ellenére, hogy a rendes 12 hetesen azt mondták neki még csak kb 8 hetes. Utánna már be is fektették, hátha drogozik vagy alkoholista... A babája tényleg pici lett, kb 2500 g, de makkegészséges. Náluk genetika, ne félj Te sem.
2013. máj. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!