Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok és 2...

7 hetes terhes vagyok és 2 napja nagyon fáj a fülem. Lehet ettől baja a babának?

Figyelt kérdés
Ma megyek orvoshoz, kicsit meg is van dagadva az arcom jobb oldala.

2013. máj. 17. 06:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez most komoly??? Mert fáj a füled a kicsinek ugyan mi köze lehet hozzá? Az ő füle nem fog fájni. :D
2013. máj. 17. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2013. máj. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Talán azért, mert gyulladás van a szervezetemben!

És ha te is egy terhesség alatt 4szer lennél lázas beteg 39 fokos lázzal, akkor te is megijednél.

2013. máj. 17. 06:59
 4/8 A kérdező kommentje:

Remélem, ha terhes leszel, akkor visszakapod azt hogy így viselkedsz másokkal , és te is fél terhességed kórházban töltöd 39 fokos lázzal .

A jóindulat az hiányzik belőled!

2013. máj. 17. 07:04
 5/8 anonim ***** válasza:
(Azért 7 hetesen még nem vagy a fél terhességen túl.) Én 4-6 hét között folyamatosan beteg voltam, lázam nem volt, de beteg voltam. Utólag komolyan mondom ez is tünet volt a terhességre, mert amúgy soha nem vagyok beteg. A fülfájás nem gond egyenlőre, abból baj nem lehet, inkább a láz ami nagy nagy baj. A füledre próbálj meleg sót, fülgyertyát használni, ha nem múlik 2-3 nap alatt akkor fülészet és adnak cseppet. Gőzölést is használhatod, kamillás gözölést törölköző alatt, csak arra figyelj ha szédelegsz a melegtől hagyd abba, de semmi kép se menj hűvösbe, vagy ne nyiss ablakot. (esetleg készíts oda egy kis citromos vizet ha émelyegni kezdenél) De a gőztől nem elszel rosszul szerintem. Esetleg ha olyan itt is ott is fájdogál a füled akkor akár egy rossz fog is okozhatja a fülfájást, ha nem múlik erre is érdemes gondolni. Jobbulást és ne félj nem lesz gond, sokat kibírnak ezek az apróságok.
2013. máj. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nem a mostani terhességemről mondom, hogy fél terhességet beteg voltam.

Kislányom 2 éves múlt, amikor vele voltam terhes 4szer voltam 39 fokos lázas beteg. Ügyelet , kórház stb. 30 hetesen fájásaim lettek, azt hitték szülők, de csak a láz okozta. Onnan végig kórház.

Születése után kislányom egy csomó plusz vizsgálaton esett át, hogy megnézzék nem lett e valami baja attól, hogy sokat voltam lázas beteg, influenzás stb.


Ki az aki ezek után nem félne ha ismét terhes és közben beteg lesz?

2013. máj. 17. 07:48
 7/8 A kérdező kommentje:

Voltam házi orvosnál, aki sürgősségeivel elküldött a fülészetre, ahonnan tovább hallásvizsgálatra.

Kiderült, hogy idegi alapú halláscsökkenésem van. Gyógyszert kaptam, agyi értágítót.

A gyógyszert a Genetikus nem ajánlja, hogy beszedjem. A fülészeten meg azt mondták, ha nem szedem be, akkor elképzelhető hogy hónapokon belül a jobb fülemre megsüketülök.

2013. máj. 17. 15:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező minden rendben volt veletek utána? :)
2022. jan. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!