Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes terhes vagyok,2....

9 hetes terhes vagyok,2. babónkat vájuk! Nem vagyunk dúsgazdagok, de minden nap van mit tenni az asztalra. A kisfiam júliusban lesz 3 éves. A család nem örül a babának, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tervezett baba a 2. ( vagyis egy kicsit későbbre terveztük ) Semmiképpen nem szerettük volna elvetetni a párom is örül neki. Egyetlen egy gond van a párom családjával lakunk egy városban és ők egyátalán nem örülnek a babának. Sőt... ez engem annyira bánt, hogy egész nap csak sírok. Nem tudom ezt, hogy lehet elviselni vagy hogy tegyem magam ezen túl. Azt mondják azért estem teherbe, hogy ne kelljen visszamennem dolgozni és ez nagyon bánt! Az én szüleim nagyon messze vannak tőlem és nagyon egyedül érzem így magam. Mit mondhatnék az anyósoméknak vagy hogy legyen ismét régi a kapcsolatunk? ( hozzáteszem eddig kiváló kapcsolatunk volt amíg meg nem tudták hogy ismét babánk lesz)

2013. ápr. 2. 10:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Döntsd el, hogy kinek szülöd..Magatoknak, vagy a család többi részének..Még nem ők tartanak el benneteket, semmi közük hozzá!Egyébként én 11-én szültem a 4-eskémet úgy, hogy az első elvetetésére akartak rábeszélni..:) Ennyire érdekelt a család véleménye..;) Boldog babavárást!:)
2013. ápr. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ez egy életre megkeserítené a kapcsolatotokat. Majd megbarátkoznak a gondolattal, nekik is fel kell dolgozni a hírt. Pár hónap múlva lehet, hogy alig fogják várni az újabb unokát. Addig pedig szerintem örülj, hogy párod veled van, és nem ellenzi a baba érkezését. Ne hagyjátok, hogy a kapcsolatotokat kikezdje a család pampogása.
2013. ápr. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat :) Igazatok van, hogy nem nekik szülöm a bébit, csak mégis nagyon fáj. A sogoroméknál 3 gyerek van, ott senkinek nem volt egy rossz szava sem amikor bejelentették, hogy jön a 3. Szeretem az anyósomat, csak félek, hogy mire "megbarátkozik" a ténnyel, addigra már nem igazán fogom tudni neki ezeket a mondatait megbocsájtani :(
2013. ápr. 2. 10:57
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük!!!! Ez a TE életed, a TI babátok lesz, és nem az övék. Nagymama és nagypapa létükre annyi beleszólásuk van, hogy örülnek vagy csendben maradnak. Nem bírom elviselni, hogy a nagyszülők a fiatalok helyett akarják élni az életüket. Ők vajon engedélyt kértek, amikor ti megszülettetek?... Istenem, egy kisbaba csodálatos ajándék!!!! Ha valaki így reagál rá, az az ő szegénységi bizonyítványa!!! Főleg, ha a saját unokájáról van szó. Amúgy... Lefogadom, hogy amint megszületik, ki sem lehet majd őket rugdosni a lakásból, mert babázni akarnak majd egyfolytában. Én most megmondanám nekik, hogy rendben, elfogadom, hogy ŐK nem szeretnék ezt a babát, de ÉN/MI igen, és ennek fényében, ha megszületik se tartsanak igényt a látogatásra.... Pfúúú de fel tud az ilyen idegesíteni....
2013. ápr. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 krisztivan ***** válasza:
100%
Az első gondolat ami eszembe jutott: sza.d le:-) Bocsi,de ti örültök neki és ez a lényeg.Ők pedig majd később örülnek neki.Ha meg nem ,akkor kimaradnak egy gyönyörűséges dologból a saját hibájukból.Gratulálok:-))
2013. ápr. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok! Köszönöm, hogy ennyien bíztattok. Én nagyon boldog vagyok, hogy ismét anya lehetek! Csak szegény "nagy" fiamat sajnálom, hogy nem érti mi folyik körülötte...miért nem jön a mami és a papi, és mi miért nem megyünk?! :(
2013. ápr. 2. 11:15
 7/12 anonim ***** válasza:
75%

Kedves kérdezö.

Nállunk csak annyival más a helyzet,hogy 2éves a kisfiunk és most derült ki,hogy össze jött a babó, de mi akartuk is. Az én szüleim örülnek,de anyosoméknak nem mondjzk el mostanában,mert nekik is ugyan ez lenne a véleményük,hogy biztos azért hogy ne kelljen dolgozni menni. Anyosom már 6 hetessen mondta,hogy adjuk be a gyereket bölcsibe,mondtam majd én el döntöm.

Ne foglalkozz velük. Én is így teszek.

2013. ápr. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Annyira szánalmasak tudnak lenni az emberek!!!! Ezt sosem értettem ha rátok orrolnak (!OK NÉLKÜL!) az unokát miért büntetik?????
2013. ápr. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Mit képzelnek, hogy bele mernek ebbe szólni? Nem ők tartanak el titeket!! Nehogy már sírj, örülj, Anya leszel újra, ez csodálatos!!

Ők meg úgyis megbánják ezt még!

2013. ápr. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hasonló paraméterekkel rendelkezunk mint ti. En azon vagyok kiakadva, hogy mindenkinek az az elso kérdése, hogy besikerult? Néha még a családban is. Ne vedd figyelembe, élvezd a terhességet.


10 hetes kismama

2013. ápr. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!