Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hónapos terhes vagyok....

6 hónapos terhes vagyok. Szeretnék elmenni maniküröshöz, körmöt hosszabitani. Ártalmas ez a babának?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 8. 17:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem ártalmas. Én szülésig végig jártam, semmi baja nincs a lányomnak.
2013. ápr. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Dehogy is.. Egyáltalán nem árt a babának.
2013. ápr. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

egy ilyen kérdés miatt azért nem kell lenézni a kismamát, annyi sz@rt írnak összevissza, megértem, ha nem biztos benne!

kedves kérdező, nem lesz bajotok, boldog babavárást!

2013. ápr. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha épített műkörmöt akarsz, akkor kérj maszkot.
2013. ápr. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kicsit furi kérdés, de azért kedves ketteske, nem kéne ilyen cinikusan válaszolni. Nem árthat a műköröm, de pl. sok műtét előtt levetetik a műkörmöket, mert figyelik az igazi körmöket. Pl. ha belilul, akkor az jelezhet gyulladást, vagy kilökődést... De szerintem terhességnél/szülésnél nincs jelentősége. :) Boldog babavárást! (ja és még valami a kettesnek: Inkább ilyen kérdéseket tegyen fel egy kismama, mint, hogy alkoholizáljon, cigizzen vagy drogozzon terhesség alatt, úgy, hogy le sem sz*arja a benne növekvő kis életet).
2013. ápr. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mehetsz nyugodtan, nekem is volt végig, mind a kettőnél, senki nem szólt miatta, hogy nem kéne.
2013. ápr. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem végig volt. Soha senki nem mondta, hogy szülésnél nem lehet, nem is szóltak érte. De van, ahol leáztatják, hogy lássák a körmödről, ha valami gond van. Amúgy nem ártalmas. De ha porcelánból csinálják, ott azért nem bizti hogy jó szagolni az acetont, vagy miaz.
2013. ápr. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi gond,a lényeg az,hogy amivel dolgozik a manikürös,annak az erős illatát ne lélegezdd be,jobb szellőztetett helységben csinálni :) Nekem is van,18hkm
2013. ápr. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Semmi bajod nem lesz tőle, de nem biztos, hogy tartós lesz, mivel a terhesség miatt megváltozhat a körmöd, nem tapad feltétlenül tökéletesen az anyag!


Porcelánt ne kérj, a liquid már nem tenne jót.


Egy körömépítő, 10 hkm:-)

2013. ápr. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
tényleg, mindig azon küzdöttünk, hogy 2 nap után lepotyogott az összes :)
2013. ápr. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!