Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes terhes vagyok és a...

19 hetes terhes vagyok és a porcelán körömmel árthatok e a babának? És a likvid szaga árthat?

Figyelt kérdés
Maszk volt rajtam amikor csinálták de azért enyhén lehetett érezni a szagot!A hajfestésre azt mondta a védőnő nyugodtan és szerintem a festék is elé büdös de a műkörmöt nem kérdeztem!Volt aki terhessége alatt sokat csináltatta a körmét?
2013. ápr. 9. 20:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek végig volt műkörme, és teljesen egészséges babája van. Ha amúgy probléma mentes a terhességed akkor nem ettől lesz baja. És inkább az elején nem tanácsosak ezek a dolgok, de azon már túl vagy.
2013. ápr. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Legközelebb kérj inkább zseléset, annak nincs szaga. Azért a liquid egy veszélyes folyadék,en magam nem is vállalok porcelan készítéset,mióta tudom,hogy babas vagyok...


De ha már megcsináltattad, ne izgulj ezen, mondom legközelebb inkabb zselés! A maszk jò gondolat volt a por ellen is kell;-)

2013. ápr. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!