Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 3 hetes terhes vagyok. Mi a...

3 hetes terhes vagyok. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
3 hetes terhes vagyok a 6-7ik héten terveztem elmenni a nőgyógyászomhoz.Ahova én járok külön van ultrahangos vizsgálat és a sima nőgyógyászati rendelés.Mind a kettőt kérjem a bejelentkezés során?Köszönöm!:)

2013. ápr. 9. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
3 hetes terhes,hogy lehetsz?Nem inkább 7 hetes?
2013. ápr. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy inkább 5 hetes. Az utolsó menzeszed első napjától számítsd a terhességi kort.
2013. ápr. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nos, a legritkább esetben tudja az ember 3 hetesen, hogy terhes, korai peteérés és mázli kell hozzá, meg egy szuper érzékeny terhességi teszt. Ha az előző menstruáció első napjától számolod és nem elszámoltad, és mégis 3 hetes vagy, akkor még nagyon ráérsz, tényleg. Ha a sima nőgyógyászhoz kérsz időpontot, az elég. A többin végigvezet ő a jövőben.
2013. ápr. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Ha 3 hetes terhes vagy, akkor még van egy hét a menstruációig, ezt még a teszt sem mutatja ki.

A terhességet az utolsó vérzés első napjától számolják

2013. ápr. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
15%
3 hetes?:) én honnan tudod?:O
2013. ápr. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

Én ezt sosem értettem!!Honnan veszitek,hogy

2-3 hetes terhesek vagytok??Olyan nincs!

Nem igaz,hogy nő létére valaki ezt nem érti,nem tudja!!

2013. ápr. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

én magamban is ezt mondtam mikor terhes lettem

nekem a 3 hét 3 napján lett pozitív a tesztem mindkét babámmal. én ettől a naptól kezdve mondtam magam terhesnek.

2013. ápr. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%

Már azóta biztosan voltál orvosnál, mióta írtad. Általában 2 vizsgálat van, egy nőgyógyász megvizsgál, és után lehet menni ultrahangra.

Érdekes, amit írnak. Miért ne tudhatná valaki, hogy 2-3 hetes terhes. Vagy szerintetek csak az a jele a terhességnek ha kimarad a menses? Akkor akik az 5 napos terhességet kimutató tesztet csinálták poénból termékfejlesztettek, vagy mi? Én már pán naposan éreztem, hogy valami van, és úgy mentem a nőgyógyászhoz, hogy 2 napot tévedtem a terhességi kort illetően.

2013. ápr. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!