Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet tóban fürödni terhesen?

Lehet tóban fürödni terhesen?

Figyelt kérdés
2008. jún. 17. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egyáltalán nem mert teli van bacival én még a fürdö kádban sem fürdök csak zuhanyzok,esetleg a lábadat áztasd a tóba.
2008. jún. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Elég sok fertőzést el lehet kapni még egészségesen is, csak abba gondolj bele mennyien belepisilnek... a sok szemetelésről amit időnként tisztító búvárok kipecáznak ne is beszéljünk. Tudom jön a nyár én is nagyon szeretek pancsizni.., de azért én megfontolnám. Hallottam olyan hogy tamponnal lehet amit előtte bekensz canestennel. Így végül is védve vagy. De egy biztos mielőtt minderre készülsz kérdezd meg az orvosod és kérj egy vizsgálatot, mert ha véletlen nyitva van a méhszáj akkor TILOS! Ha nincs akkor lehet megengedi.

Napsütéses boldog nyaralást! ,)

2008. jún. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Megkérdeztem én is a dokit.A természetes vízben nincs akadálya a fürdésnek,kivéve ha nyitva vagy akkor természetesen tilos!!Én minden nap fürdök a kádban,a sajátom,gondolom a tiéd is tiszta,csak nem forró vízben.Semmi bajunk nincs.Jó pancsit.22 hetes pocis
2008. jún. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
én biztos nem mernék még strandra se menni,annyi veszély lehet,
2008. jún. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!