Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes terhesen lehet...

Hány hetes terhesen lehet fürdőkádban fürödni?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy a forróvíz nem jó, de fürödni nyugodt szívvel lehet? Jön a tél...
2007. okt. 19. 21:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szió! Szerintem lehet kádban fürdeni nyugodtan csak előtte fertőtlenítsd ki mindig a kádat és ne forróba fürödj. Én szinte mindig így fürdök. Nem vesz sok isőt igénybe max 5 perccel később fürdesz. de így biztosan nem kerülnek oda bacik...vagy legalább is annyi! Minden jót grat a picihez:) egy 17 hetes kismama:)
2007. okt. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan fürödhetsz kádban,nem lesz tőle bajod csa mosd ki előtte.Biztos lesz aki majd le akar beszélni,de ezt neked kell eldöntened!Én mid a két gyerekemmel fürödtem az első perctől kezdve és soha nem lett semmi bajom!
2007. okt. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Szerintem is fürödj nyugodta,csak ne sokág.

Gratula a babához.

27 hetes kismama.

2007. okt. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt ajánlották, hogy végig zuhanyozzak. :(

Fokozhatja a méhösszehúzódásokat és beindulhat a szülés, pedig imádom a meleg vizet főleg ilyenkor.

2007. okt. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A méhösszehúzódásokat akkor fokozhatja a kádfürdő ha túl forró!Egyébként gondoljatok csak bele az egyik legjobb mozgásforma a kismamáknak az úszás!A fürdőkádban sokkal kisebb a fertőzésveszély.
2007. okt. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
32%
De gondolom 26 fokos vizben senki nem akar fürödni mint amilyen viz az uszodában van.
2007. okt. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
22%
Én 28-at tudok, de abban megfagyok. Így sajna marad a zuhany. Majd február végén fürdök egy nagyot:)
2007. okt. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha nem túl forró és nem ülsz benne sokáig akkor nem lehet baj. A meleg miatt nem javasolják mert túlhevülhet a magzatvíz. Illetve a fertőzésveszély miatt de a saját kádadban nem hiszem hogy elkapsz valamit.
2007. okt. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Akinek csak kádja van az miben fürödjön,amiket írtok az hülyeség,ha rendesen takarít valaki otthon akkor nyugodtan lehet akár a földről is enni, nem kell a várandóságot ennyire kicicomázni, a végén kiderűl,hogy a levegőre se szabad kimenni, csak gázálarcban.
2007. okt. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
az első trimeszterbe semmi kép se. fürödj. mert elmehet a babád! és annyit nem ér az egész. Inkább zuhanyozz.
2007. okt. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!