Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes kismama vagyok....

11 hetes kismama vagyok. lehet menni terhesen strandra vagy élményfürdőbe fürödni?

Figyelt kérdés
2008. máj. 1. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Nekem azt mondta a nődokim, hogy inkább természetes vízbe menjek (tavak, tengerek). A strandot eleve kizárta.
2008. máj. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
A termálvizeket jobb ha kerülöd.Ne tudd meg miket szoktak belőle kitenyészteni,és ilyenkor fogékonyabbak vagyunk a fertőzésekre.Inkább természetes vizek,amiknek kiváló a vízminősége.
2008. máj. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Szia.A termálvíz meleg, ezáltal a bacilusok kedvenc lakhelye.Inkább a szabadtéri vizek.
2008. máj. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Egyetértek az elöttem szólókkal,abban különbözve,ha mész strandra,csak a hidegvizes medencébe menj és ne üldögélj benne ill.ha lehet feszített víztükrű legyen,mert az folyamatosan tisztitják.A vizes fürdőrucit,cseréld szárazra,és törülközőre ülj.Jó úszkálást.15 hetes pocakos
2008. máj. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Semmi bajod se származhat abból, ha jólesik a strandolás, amennyiben zárt a méhszájad! Tévhit ez a ferőzésveszély dolog - a babókád olyan biztonságos helyen van, hogy semmi ilyesmi nem árthat neki. Az én dokim kifejezetten javasolta, hogy ússzak a terhesség alatt, mert nekem is és a babának is jót tesz. Az élményfürdőkben egyetlen dologgal kell vigyázni: csúszdázás és egyéb vízi játékok közben nehogy valaki neked menjen, ne üsse meg a pocidat. Erre vigyázz, amúgy kellemes fürdőzést és jó babavárást!
2008. máj. 2. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Nekem is azt mondta a doki, hogy tévhit ez a fertőzésveszély, meg hogy ne fürödjön a kismama. Azt mondta, hogy a szervezet sokkal jobban védi a babát, mint gondolnánk. Én voltam fürdeni, semmi bajom nem volt. Nagyon jól éreztem magam :-)
2008. máj. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Amíg a baba burokban van addig ő semmi bacit nem tud elkapni.Ha nyitott a méhszáj akkor már god van, de te is vigyázz a bacikkal.Állapotosan kellemetlen lehet a gombát kezelgetni.
2008. máj. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! boldog babavárást mindenkinek!
2008. máj. 3. 19:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!