Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes kismama mehet-e...

34 hetes kismama mehet-e pezsgő- vagy élményfürdőbe?

Figyelt kérdés
Azt tudom h szauna, gőzfürdő, szoli, gyógyfürdő nem ajánlott, az úszás pedig kifejezetten jó. SOS!
2008. febr. 4. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki csak saját felelősségére használja ezeket a dolgokat, de én tudui hogy NEM mennék, és neked sem ajánlanám! Elég veszélyes lehet már ilyenkor. A dokid+a védőnőd tuti hogy pontos választ tudna adni. Egy ismerősöm már 23 hetes korától pl nem megy ilyen helyre! :)
2008. febr. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Élényfürdőbe (csúszdás) szerintem ne menj, de én minden nap használtam otthon a jacuzzinkat és semmi baj nem volt. Jó pancsizást!
2008. febr. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy ha még teljesen zárt a méhszájad, akkor lehet olyan helyre, ahol megbízható a víz tisztasága. De ha már elkezdett kinyílni na méhszáj, akkor tuti nem szabad semmilyen fürdőbe menni, még otthon sem ajánlott.
2008. febr. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sem mennék, még akkor sem, ha zárt a méhszáj. Szerintem ilyenkor már kockázatos a fertőzések miatt. Gondolj bele, ha elkapsz valamit és nem kezelik ki mire szülsz a baba is ki van téve a fertőzésnek!!!
2008. febr. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze nem csúzdásra gondoltam, hanem hotelbe mennénk. Sztem ott figyelnek a higiéniára.
2008. febr. 4. 20:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!