Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab után milyen gyors a...

Missed ab után milyen gyors a felépülés?

Figyelt kérdés
Holnap műtenek, már van egy fiam, így nem lesz tágítás. A műtét utáni napon vajon el bírok menni (kocsival) a kisfiam anyák napi ünnepségére?
2013. máj. 14. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem 1 hete volt én már nagy terhes voltam éppen hogy elslisszolhattam a szülés elöl.

Nem vezethettem másnap délelöttig, de nem is nagyon tudtam volna mert eléggé "kába volt a fejem" és minden kiesett a kezemből... Közveszélyes lettem volna!

Mielöbbi jobbulást!

2013. máj. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nem én vezetnék, vinnének. Csak hogy fel bírok-e kelni, mert nagyon fontos lenne, hogy lássam a kisfiam. Csak sajnos lehet hogy csak csütörtökön lesz a műtét, akkor pedig biztos hogy nem tudok menni. Sajnálom ami Veled történt. Jobbulást!
2013. máj. 14. 10:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Felkelni feltudsz.

Engem délután 2kor műtöttek este 7kor jöhettem is ki.

Engem is fuvaroztak.

Nem tudom, hogy nekem a nagy terhesség miatt vagy alapból kellett volna, de iszonyatosan véreztem!!!

2 sima egyszerű always betétet elcsúsztatva ragasztottam egyámsra. Úgy hogy teljesen a fenekemig hátra érjen és előre is teljesen fel. Így a 45 perces hazautat simán átázás nélkül úsztam meg. De aznap délután nekem 4 betét ment el!

Erre figyelj! És pihenj sokat! Nekem nem volt rá módom (ugyanígy a nagynak anyáknapja Kegyetlen érzés volt végig nézni!)

Megerőltettem magam és egy másfél centi széles vérrögöm van bent ami, ha nem jön ki ismétlik a műtétet mert begyulladt már méhem. A lázam már szerencsére mondjuk elmúlt úgyhogy csak megúszom valahogy...)

2013. máj. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
El tudsz menni simán. Nekem már sajnos kettő is volt és másnap már semmi bajom sem volt. Csak vérzés, de az se sok.
2013. máj. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
másfél centi széles és 4,5 centi hosszúra mérte a doki! Pihenj majd, ha lement az anyáknapja!
2013. máj. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mehetsz nyugodtan.utána viszont pihenj, pár napig ne menj dolgozni
2013. máj. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!