Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen méreteitek voltak a...

Milyen méreteitek voltak a 32. heti UH-án? Ikres kismamák is?

Figyelt kérdés
nekünk bpd,thorax ap,fl lett mérve. A baba adatai: 87mm,80*82mm,63mm; B baba adatai: 80mm,86*87mm,58mm. Szerintetek milyenek az értékeink? Megkérdezném azt is,hogy véleményetek szerint hogyan lehetséges ez: ezidáig a méhlepény mellső falon tapadt,s egypetéjű ikreket vártunk, tegnap meg azt írták a leletemre,hogy B magzatnál a lepény a fundusban,1.fokban érett, A babánál mellső falon,0.fokban érett méhlepény...ez h lehetséges?kétpetéjűséget feltételez? ui.itthon vettem észre a leleten szereplő 'változást'. előre is köszi!

#32.heti
2013. máj. 14. 06:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Hát ha ezt írták, akkor 2petéjűek valószínűlg. Soha nem szoktak születés elött biztosat állítani, mert 1petéjűeknek is lehet 2 méhlepény, ill. a 2petéjűek 2 lepénye is "össznőhet" úgy, hogy azt egynek nézik, csak születés után derül ki!!!

Nekem 31. hétben: (A-B baba) BPD: 80-81mm, FL: 59-60mm

Pont 34 hetesen: BPD: 110-111mm, FL: 64-64mm.

Nekem ezeken kívűl OFD, AC volt mérve. 32 hetesem nincs, akor nem voltam.

Szerintem jók az adatok, ne izgulj. Az meg, hogy 1 vagy 2 petéjűek, gondolom mindegy:)

2013. máj. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!