Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes vagyok, előtejnek...

38 hetes vagyok, előtejnek semmi jele. Mikor fog beindulni? Lehet csak szülés után? Más is van/volt így?

Figyelt kérdés
2013. máj. 10. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt semmi előtejem, én úgy tudtam, hogy ez is teljesen normális. Ahogy megszültem, egyből lett előtejem és egyből szopizott a kisbabám.
2013. máj. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt előtejem, vagyis a 25. hét körül volt egyetlen csepp a melltartómon. Akkor kérdeztem a dokim, azt mondta valakinek ömlik, valakinek nincs és nem függ össze a szülés utáni tejtermeléssel. Csütörtök este szültem és szombat délután már rendesen szoptattam. Azóta is igény szerint szoptatom 6 és fél hónapos kisfiam, még mindig elég a tejem.
2013. máj. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem sem volt előtejem, de most tele van a fagyó tejjel, pedig még csak 8 hetes a babám (ráadásul császáros volt, szóval ez sincs összefüggésben a tej mennyiségével)

könnyű-szép szülést kívánok!

2013. máj. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Gabi86 ***** válasza:
Nekem sincs előtejem,de én is úgy hallottam hogy az nem jelent semmit.mert már tőlem kérdezték is hogy van e?de még eddig nem jött ki egy csepp sem.38hkm
2013. máj. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát ez megnyugtató, köszi
2013. máj. 10. 22:05
 6/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok, ha a szoptatas miatt kerdezted, nekem nem volt szulesig semmi, es megis 20 honapig szoptattam.
2013. máj. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt előtejem.

Végül császárral jött világra a babám,és már aznap volt előtejem,pár naposan már 100-150 miliket szopizott és mai napig szopizik pedig lassan 18 hónapos :) most kezdünk leszokni :)

2013. máj. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!