Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A védőnő a hibás?

A védőnő a hibás?

Figyelt kérdés
18+3 hetes kismama vagyok.Nagyon vártam màr a 18.heti genetikai ultrahangot,de a védőnőm annyit ült az AFP leletemen,hogy e miatt majd csak 20 hetesen tudok menni uh-ra.Most kissé hisztis lettem,mert így is kevés uh van a 40 hét alatt és már nagyon akartam látni a kicsi szivemet.Jah és még +2 hét,hogy kiderüljön,hogy milyen nemű.Tudom,hogy nem nagy probléma,de engem ez most érzékenyen érintett. :-(
2013. máj. 2. 11:08
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Nekem csak úgy adnak időpontot,ha meg van az AFP papírom.
2013. máj. 2. 13:18
 22/26 anonim ***** válasza:

Ilyet még nem is hallottam hogy a védőnő kapja a leletet..

Nekem fogadott dokim volt de az afp-t a korházban csinálták...18 hetes uh ra ugy mentem hogy nálla volt az eredmény...

Nem értem a védőnőnek miért küldik és miért ül rajta?Én ugy tudom a 18 heti genetikai uh és időben kell csinálni nekem ezt mondta a doki...

Biztos hisztis vagy én is az lettem volna...de hála az égnek nekem mindent szinte a dokim csinált...

A megoldás az ha látni akard sürgősen akkor elmész egy 4d re én azt tenném vagy vársz 2 hetet..

Én is igy voltam uh-kon...12 hetes uh 16 hetes 4d 18 hetes uh 20 hetes 4d...stb én is kiváncsi voltam a dokim havonta egyszer nézedd utánna 22 hetesen én mentem 2 hetenként olyan jo volt kukkolni a kicsimet..)Ja és csak a 20 hetes 4dn tudták megmondani hogy kislányunk lesz mert nem akarta megmutatni..

Boldog babavárást majd irj hogy mi lesz..)

2013. máj. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne haragudj rá,nekem mivel minden eredmény jó lett az orvos azt javasolta ne a 18.héten hanem a 20.on menjek uh ra mert a két hét is sok idő,többet látni.
2013. máj. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Most kivárom a 2 hetet,remélem hamar elmegy,aztán megyünk majd 4D-re,mert az apukája még nem látta a pincurit,sajna nem engedik be uh-ra.Várunk vele még vagy 4-5 hetet,hogy babás legyen vagyis babásabb. :-)
2013. máj. 2. 13:54
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Védőnő vagyok egy kis faluban.Nekem jön vissza a véreredmények zöme,az AFP is.Amikor megkapom,megkérem az időpontot a várandósnak,és az időponttal együtt viszem neki az AFP eredményét.
2013. jún. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Hát már mindegy végülis.A hepatitis-B papírom úgy adta oda,hogy nyakon lett öntve valamivel,gyűrött és szakadt volt. :/
2013. jún. 21. 12:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!