Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A védőnő a hibás?

A védőnő a hibás?

Figyelt kérdés
18+3 hetes kismama vagyok.Nagyon vártam màr a 18.heti genetikai ultrahangot,de a védőnőm annyit ült az AFP leletemen,hogy e miatt majd csak 20 hetesen tudok menni uh-ra.Most kissé hisztis lettem,mert így is kevés uh van a 40 hét alatt és már nagyon akartam látni a kicsi szivemet.Jah és még +2 hét,hogy kiderüljön,hogy milyen nemű.Tudom,hogy nem nagy probléma,de engem ez most érzékenyen érintett. :-(
2013. máj. 2. 11:08
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

hát engem is érzékenyen érintene, még ha le is leszek pontozva, nekem az összes UH egy nagy élmény, borzasztóan várom őket, tuti behisztiznék, ha még két hetet kellene várnom:) jó, nyilván bennem van egy adag terheshormon is, de akkor is, na!:)

esetleg menj el egy 4D-sre, ha van rá módod, bár akkor meg sok lesz egyszerre

2013. máj. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
dettó ugyan ez volt. De most már úgy megyek hozzá, hogy jöttem... ez és ez kell... és most megvárom, mert holnap megyek... Legyen ez bármiféle vizsgálat. Nem nagyon tetszik neki, de ez a dolga.
2013. máj. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Ez elég gáz tényleg , sajnálom. Ezek szerint türelem, más nincs , vigasztald meg magad egy nagy adag fagyival....:-)
2013. máj. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem is kissé hisztis vagy ha ezen ennyire kiborulsz. :-) Amúgy a nagygenetikai UH-t 18-20 hetesen csinálják a protokoll szerint, tehát eleve nem feltétlenül 18 hetesen esedékes. Egyébként pedig nem biztos, hogy kiderül hogy milyen nemű, ahhoz úgy kell feküdnie, szóval ebbe ne éld bele magadat, mert ha ennyire érzékeny vagy akkor azon is ki fogsz borulni, hogy azt hitted megtudod a nemét aztán végül esetleg mégsem tudják megmondani.

Ha annyira nagyon akarsz több UH-t akkor el tudsz menni magánba bármikor.

2013. máj. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, kissé érzékeny vagy. Ez nem nagy probléma. Plusz két hét annyit tesz, hogy a babádról biztosabban fogják megmondani, hogy fiú-e vagy lány. Ha tényleg megesz a fene, hogy megtudjátok, és belefér anyagilag, ugorjatok el egy 4D-s UH-ra.

Egyébként nem nagyon értem, hogy mit lehet egy AFP-s papíron kotlani. Nekem annyi volt, hogy az AFP eredménye után felhívtam, telefonon lefixáltuk, mondta, hogy okés, majd mikor találkozunk 2 hét múlva, akkor be is írja a kiskönyvbe, vigyem a papírt. Nagyon nem szőrözött vele.

Szóval, fel a fejjel, nyugtasson a biztosabb eredmény lehetősége. :)


24 hkm

2013. máj. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Azt mondta 23-án kész lesz az eredmény és mindenképpen jelentkezikamint kész lesz.Kész is lett a lelet de semmi telefon vagy ilyenek.Én hülye meg vártam egy hetet,hogy elmenjek érte terhesgondozásra.A leletem meg egy hete ott feküdt az asztalán és ha nem megyek érte nem tudom meg azon a héten sem,hogy kész van.Ha akkor szól,már aznap mentem volna időpontért és valószínű ma már az uhnál csücsülnék.És igen érzékeny vagyok és gyakran sírok csak úgy,de meg van engedve a szervezetemnek,hogy tomboljanak benne a hormonok.
2013. máj. 2. 11:23
 7/26 A kérdező kommentje:

Nem is a neme miatt aggódom,lényegében mindegy is. :-)

A baj,hogy beleéltem magam,hogy max. jövőhét elején megyek és ez nem jött össze. :/

2013. máj. 2. 11:30
 8/26 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem ehhez mi köze a védőnőnek. Nekem a kórházban veszik le az AFP-t és oda is megyek érte az eredményért.
2013. máj. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
75%
hisztis vagy,a vedononek van egy csomó. dolga ,nem te vagy az egyetlen kismamaja,gondolom,de én ha akarok valamit,akkor mondjuk felhívom,a másik meg,ha annyira uh-t szeretnél valóban menj el egy maganrendelesre és ennyi...
2013. máj. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Nálunk a védőnőhöz küldik az AFP leletet.Utolsó igen én hisztis vagyok te meg bunkó és kicsit sem empatikus,remélem nem mondtam neked újat.Ennek a körzetnek a védőnője sosem ér rá semmire,míg más körzet védőnője igen,akinek tripla akkora a területe és 10x annyi ott a gyerek.
2013. máj. 2. 11:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!