Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A védőnő a hibás?

A védőnő a hibás?

Figyelt kérdés
18+3 hetes kismama vagyok.Nagyon vártam màr a 18.heti genetikai ultrahangot,de a védőnőm annyit ült az AFP leletemen,hogy e miatt majd csak 20 hetesen tudok menni uh-ra.Most kissé hisztis lettem,mert így is kevés uh van a 40 hét alatt és már nagyon akartam látni a kicsi szivemet.Jah és még +2 hét,hogy kiderüljön,hogy milyen nemű.Tudom,hogy nem nagy probléma,de engem ez most érzékenyen érintett. :-(
2013. máj. 2. 11:08
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
En is 20 hetes leszek, amikor az ultrahangot fogják csinálni. Es még az nem is biztos, hogy meg fogják tudni mondani a nemét. Az elso gyerekemnél csak a 31. héten tudta megmondani, hogy kislány, mert mindég ugy volt fordulva, hogy nem látta.
2013. máj. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Tripla akkora területe van és 10x annyi a gyerek és ezt te pontosan tudod? :)) te vagy a vezetővédőnő netán:)

Egyébként kicsit érzékeny vagy valóban, én nyakára szoktam járni a védőnőnek, nem várok rá sose. Most is a leleteimen ült és nem vártam hogy hívjon. Az afp is jövőhéten esedékes (felénk a háziorvos adja a beutalót rá és utána a vnőnek megy) és akkor utána is megyek és nyakára járok kész van e már.

Most ez mindegy hogy más védőnő hogy csinálja meg milyen meg hogy mi lenne a dolga, nem bosszankodok ezen. Nekem fontos a babám meg a terhességem, nem másnak. Nálunk pl. az sztkban ha nem hívom egyből lelet birtokában őket (aznap ahogy megvan) hanem várok még pár napot akkor simán lehet hogy nem is tudnak időpontot adni csak 19-20 hetesen.

Annyi terhes van és annyira kevés az ember valahogy. Sajna ez van, ha hamarabb meg akarom tudni a nemét, megyek 4 d uhra.

2013. máj. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
szia csak megnyugtatás képp,én majdnem 20 hetesen mentem de nem bántam meg,sokkal jobban láttam mindenét arcát stb, elsövel 18 hetesen mentem, de nem volt annyira tisztán látható a 2 hét külömbség is szembe tünö babák közt pl 18 hetesen nem láttam az arc részeit ugy mint a mostaninál
2013. máj. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

A védőnő is hibás. Ha megígérte, meg kellett volna tennie.

Viszont én biztos nem vártam volna a helyedben, főleg, hogy pontosan tudtad, mikor érkezik meg az eredmény. Egy telefonhivásodba került volna, ha már ő elfelejtette. Ha meg nagyon várod az UH-t, akkor pláne megérte volna bemenni vagy telefonálni.

Szerintem egyformán hibásak vagytok.

Szerencsére nem lett semmi baj belőle, 1-2 hét nem a világvége.

2013. máj. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Hát én megértelek, én is ki vagyok akadva, mert 16+1 kértem időpontot, tehát elég időben, de mégsem :(

Az első szabad időpontban, amit adni tudtak 20+7 leszek! Szerintetek?

Én úgy tudom a betöltött 20. hét előtt kéne ezt az UH-t megejteni, nem?

2013. máj. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Mikor terhes lettem másik városban laktunk,ott meg lehetett bízni a védőnő szavában,gondoltam itt is.Mindenki mondta,hogy várjak majd ő hív ha kész van csak biztos dolga van.Hetek óta amúgy ma láttam először mert sosincs benn tg-n.Mindegy is.
2013. máj. 2. 12:13
 17/26 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el!:) Nekem a 20 hetes uh-ra egy honappal elotte mar megvolt az idopontom,nagyon vartuk..Apr.1-en lett volna..Aztan ugye ket hettel elotte lattam hogy az husvet hetfo..Felhivtam oket es kaptam egy idopontot egy het mulva,tehat apr.8.an volt vegul..De az a plusz egy het nagyon lassan telt..De nem bantam meg vegul mert mar az alatt az egy het alatt is tobbet fejlodott es tobb latszodott belole!:) Nagy elmeny volt!:) Sajnos nekem tobb uh nem lesz,4D itt meg nagyon draga de megprobalunk elmenni a 30.heten..24khm
2013. máj. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Nekem 20 hetesen csinálták, AFP eredmény nélkül. 4D-re mentünk és azt mondta a doki, hogy úgy nézi meg a gyereket, mintha baj lenne. Tehát jó alaposan. Ez az eredmény igazából csak azért kell nekik, mert több mindent néznek meg, ha gond van.
2013. máj. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Akkor lenne okod hisztizni igazán ha rossz az AFP eredményed, és nem szól. Örülj neki hogy jó, és nem s.o.s. kell intézkedni és úgy időpontokat kajtatni. Mint anno nekem.
2013. máj. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Azt még hozzá tenném, hogy így is én hívtam fel, mert időpontot sem adtak volna míg az nincs meg.
2013. máj. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!