Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14hét+4 nap kislány vehetjük...

14hét+4 nap kislány vehetjük majdnem biztosra? Képpel.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2013. ápr. 24. 16:19
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Sírni BIZTOS nem fogok akart lenni csak kimaradt egy szó szóval nem esnék kétségbe:) természetesen a neme másodrendű kérdés csak a dolgok vásárlása szempontjából lényeges, nem akarok unisex dolgokat venni.
2013. ápr. 24. 16:38
 12/21 anonim ***** válasza:
Úgy tudom 16. hét körül fejlődik ki a külső nemiszerve.Szóval nem hinném hogy tuti,ráadásul az elején a kisfiúnak is nuniszerű dolog van a lábaközt.
2013. ápr. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
ha pl a 20 hetes genetikaira eleve 4d-re mentek ott már tuti lesz,de a simán is.addig meg úgysem vásárolgatsz :) ettől függetlenül szobatársamnak végig lányt mondtak,hozták be,kapja a telefont: édesem mondjál gyorsan fiú nevet! attila? oké! :D
2013. ápr. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Igen mind a kettőnknek fiú lett :)
2013. ápr. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Ha egész pontosak akarunk lenni nem a kisfiúnak van nuniszerű dolog a lába között hanem a nuni tűnhet kukacnak mivel a klitorisz úgy kiáll kb. mint egy fütyi. (képek alapján).
2013. ápr. 24. 16:58
 16/21 anonim ***** válasza:
SziaNekem 15 netesen 4D ultrahangon mondták , hogy kislány! Én is úgy gondolom. Szerintem vannak szerencsések akik hamar megtudhatják! Eddig fenékre és csipőre híztam:)) totál csajos hízás:))
2013. ápr. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Hát, a 14. heti adatok alapján még nem festetném kékre a gyerekszobát....


Amikor kórházban voltam, akkor behoztak egy 22 hetes anyukát, aki addig úgy tudta, hogy fia lesz, láttak is valami kukacfélét az ultrahangon, és amikor bent feküdt, akkor két egymást követő ultrahangon két különböző orvos egymástól függetlenül állította, hogy az biza lány...

Szóval lehet, hogy a tiéd is pár hét múlva megkukacosodik.

2013. ápr. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Szia, 13 hetes vagyok, hetfon mondta a doki, h fiu. Nekunk nagyon nem igy nez ki, hanem golyszi+kukac! A doki annyira biztos benne, h leirta a leletre, hogy masculin magzat. Mi azert 90%-ra vesszuk csak, bar fiu volt a megerzesunk is. Vasarolni ugy is csak a 20. hettol fogunk, addig lesz meg egy uh...
2013. ápr. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Most én is begyűjtöttem pár barátnőmtől 13 hetes uh képeket fiúkról hát ott nagyon látványosan "van vmi" csomag kukac vmi, nekünk meg akárhogy nézem semmi.

Na de majd kiderül, majd megírom az e tényleg:)

2013. ápr. 24. 21:00
 20/21 petera6 ***** válasza:

Nekem oldalt fekvős pozícióban fotózták a lányomat. De mutatott a szonográfus ilyen alulról készült képeket is, hogy nézzem, hogy nincs ott semmi :) Oldalról totál jól látszott már a 12. héten, hogy lány, és ezt a 16. héten is megerősítették. Holnap megyünk a 18. héten megint, ha gondolod majd megírom, hogy kinőtt e valami, de nem hiszem :)


14. héten egy jó szonográfus meg tudja állapítani a nemét. Ők kevesebbszer tévednek, mint a nődokik.


Szóval - ahogy mi is - vegyétek biztosra nyugodtan :)


Aztán úgy is az lesz, ami lesz, de mi sem vagyunk hajlandóak még 4-5 hónapig nemtelennek tekinteni a babát, mondván, hogy elronthatják uh alapján.

2013. ápr. 25. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!