Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19hetes vagyok és nem érzem a...

19hetes vagyok és nem érzem a manóm mozgását, ez baj?

Figyelt kérdés
Egyébként most voltam uh és nagyon ari volt ahogy mozgot de én mégse érzem és ez 1kicsit elszomorít,ja és ő lesz az első babóm.
2008. jún. 14. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Meg egy-ket-harom het, es mar te is erezni fogod, ez egyaltalan nem baj!
2008. jún. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bajnak nem baj. Van akinek vastagabb és van akinek véknyabb a hasfala. ennek tudható be hogy ki mkior érzi. No meg attól is függ mennyire figyelsz oda. Pl én már a 6ik héttől itthon voltam mert veszéleztetett voltam és feküdnöm kellett nagyon ráértem.. :) és én már 16-17 hétben éreztem és addig is nagyon nehezen bírtam kivárni. Fogod még nyugi eleget érezni, még csendesíteni is fogod. Az én kismanóm már sokszor fájdalmakat is okoz.. annyira mozog. Lesz még ilyen is. :) Kitartás!

39 hetes 3 napos kismama

2008. jún. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem baj, majd fogod, én is 20 hetesen éreztem előszőr és azóta minden nap nagyon sokat mozog.Ugyhogy türelem.

26 hetes kismami

2008. jún. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ne idegeskedj mert érzi az én fiam (az első) nagyon későn "mozdult meg" és utána is alig alig éreztem néha mikor már nagyobb volt kb 30 hét körül picit lökdöstem finoman hogy itt vagy még fiam?? A második most vagyok vele terhes ő most 25 hetes olyan mint a mérgezett egér egyébként minden baba és terhesség más de azt tudom ha azon stresszelek hogy miért nem mozog annál jobban nem mozog. Dölj hátra egy kényelmes fotelba legalább fél órára simizd a pocid és beszélj hozzá téged már hall és meglátod ha csak rá figyelsz akkor "jelezni" fog neked!
2008. jún. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Rajtam volt eleve egy kis úszógumi, és bevallom, igazándiból a 25. héttől éreztem a Babát, de csak kicsit, aztán egyre jobban, ahogy nőtt. Ne aggódj! Van még időd!

2008. jún. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!