Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák meddig lehet hason...

Kismamák meddig lehet hason aludni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 14. 23:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Amíg a picid nem "szól" érte :D Amíg kényelmes neked is és neki is. (nem rugdos, hogy neki nem jó).

Én pl. 31 hetes vagyok, és olyan pici hasam van, hogy kissé felhúzott lábbal simán tudok hason aludni :)


Boldog babavárást :)

2013. ápr. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én kb a 20. hétig teljesen hason aludtam, addig szinte nem is volt hasam :) utána kb a 28-30. hétig pedig felhúzott lábbal, félig hason. Ez mindenkinél más, amíg a babad nem reklamál, vagy amíg neked kényelmes :))


4 honapos kislány anyukája

2013. ápr. 15. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem nagy pocim van és már a 15. héttől nem tudok hason aludni, mert olyan voltam mint egy libikóka... :D

Jelenleg a jobb oldalamon sem tudok aludni, mert ha bármi hozzáér a hasam jobb oldalához (mindig ott fekszik a babám)és egy picit is benyomja (nem fájdalmasan) és deformálódik akkor addig rugdos amég nem helyezkedek másképpen... :)

31 hkm

2013. ápr. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Már nem emlékszem, hogy hányadik héttől nem tudtam hason aludni. Egyszerűen csak már nem volt kényelmes, rossz érzés volt, mikor hason feküdtem.

Most a 37. hétben vagyok, már sehogy sem jó.

2013. ápr. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszőnőm szépen a válaszoka megint okosabb lettem.Mert én nem mertem hason aludni mert azt hidtem,hogy nyomni fogom a babát.
2013. ápr. 15. 22:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!