Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes kismamák, bírtok...

34 hetes kismamák, bírtok éjjel aludni?

Figyelt kérdés
Én szinte semmit sem, elalszom, majd 3 óra múlva felébredek, és reggelig fent vagyok, nappal pedig hulla fáradt és ingerült vagyok a 3 éves tündér kislányommal. Hogy álltok ezzel?
2011. nov. 25. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 36 hetes vagyok, de szintén ez van. úgy érzem, már baromi magas a pulzusom és emiatt nem alszom. Elalszom, majd az éjszaka közepén úgy ébrdek, mint aki totál kialudta magát. Forgolódok órákig, reggel meg nem birok kimászni az ágyból. Nekem egy 20 hónapos fiam van, nem könnyű így vele sem. :(
2011. nov. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én 36 hetes vagyok és kb. a 30. héttől alig alszom! Egyre rosszabb. A csípőm, medencém annyira fáj,hogy külön procedúra éjjel megfordulni. Kb. óránként kelek arra,hogy elzsibbadtam és pisilni kell. Most,hogy jött a hidegfront a hasam is fáj, ill. olyan,mintha leakarna szakadni a méhem. A picurim is nagyobb a kelleténél, szóval van,hogy éjjel szabályosan sírok,mire felkelek.

Én már nagyon várom a végét! Bár nekem még csak első baba, tehát annyival könnyebb a helyzetem,hogy napközben néha tudok aludni egy fél órát. De kb. heti kétszer.

Olyan karikáim vannak,hogy ihaj!:))) De próbálom úgy felfogni,hogy szoktat a fiam a dologhoz, mert akkor sem fogok aludni,ha megszületik!

Szóval nem vagyok egy nyafogós típus, de most már kezd megviselni a terhesség!

2011. nov. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Hát igen, ha megszületik, könnyebb az átállás 4-5 órai alvásról még kevesebbre. :-) kitartást Nektek is!
2011. nov. 25. 21:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 33 hetes vagyok, éjjel csak arra kelek fel, hogy elzsibbadt az egyik oldalam...aztán átfordulok, babyke fészkelődik még egy kicsit és mehet tovább a szunya. Nekem csak a testhelyzettel vannak fenntartásaim...Kitartást mindenkinek! Nem sok van már hátra...
2011. nov. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

rettenetesen ég a gyomrom, elsősorban ezért nem bírok aludni. Ezen kívül én is zsibbadok- Ráadásul ma éjjel nem aludt a 22 hónapos fiam éjjel 1-től kb. hajnali 5-ig, azt sem tudtam, melyik világrészen vagyok. Most meg sajnálom az időt az alvásra...

1 gyerekes, 36 hetes km

2011. nov. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
32hetes vagyok, de kb semmit nem alszok. Most az éjjel a jóslók miatt. Amúgy meg a gyomorsav szokott kinozni, folyton szomjas vagyok, wc-re kell járkálnom, nem tudok rendesen megfordulni.
2011. nov. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:-( úgy látom ez a terhes kismamák sorsa... :-)
2011. nov. 27. 13:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!