Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit vegyek fel a 12. hét...

Mit vegyek fel a 12. hét körül, amikor már szűk a legtöbb cucc, de a kismama ruha még bő?

Figyelt kérdés
Ezenkívül, szeretném kérdezni, hogy hol lehet minőségi de nem nagyon drága kismama ruhákat kapni? (A Brendon áraktól majdnem hanyatestem!)
2008. jún. 13. 15:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia!


A megkötős lenszoknyák nagyon tutik, olcsók, és végig hordhatod őket (vagyis hát, amíg nincs túl hideg), mert a hasad alatt meg lehet kötni. Ilyeneket a H&M-ben láttam (és én ott vettem még nem terhes koromban) meg a TESCO-ban (ott idén 2700-ért láttam).

Nadrágom nekem kínaiból van, egészen csípőnadrág, és melegítőszerű pamut dereka van. Mivel csípő, ezt is el tudom vezetni a hasam alatt.

Van egy farmerem is, mivel hosszú felsőket hordok, ennél nem lényeges, hogy túl designos legyen, a szárbősége számít csak, mert az látszik ki. Ezek szinte mindenütt drágák, én varrattam, 8000-ből jött ki anyaggal, és olyan ami tetszik.

2008. jún. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szia!Én 39 hetes vagyok,de egy darab kismamaruhám sincs.Vettem anyagot pár száz Ft-ért,abból varrattam kismamaövet.Alatta a cipzárt nem húztam fel,a gomblyukba pedig gumit tettem,így gomboltam össze a nacikat,hogy ne csússzanak le és kényelmesek lettek.Hosszabb felsőket vettem amiket utánna is tudok hordani.Nyáron meg vannak ezek a passzés derekú halásznacik és szoknyák.Ezeket le lehet hajtani pocak alá,vagy felhajthatod rá.Attól függ csípőn,vagy magasan szereted hordani a nacit.Ez most nagy divat és 2-3 ezer közt van darabja.Jövőre ugyanúgy hordhatod,a nmyáron viszont veled együtt fog nőlni.A nyári egészruhák is bővebb fazonuak az idén.Szóval a divat most nekünk kedvez!:)
2008. jún. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!