Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit vegyek fel a 12. hét...

Mit vegyek fel a 12. hét körül, amikor már szűk a legtöbb cucc, de a kismama ruha még bő?

Figyelt kérdés
Ezenkívül, szeretném kérdezni, hogy hol lehet minőségi de nem nagyon drága kismama ruhákat kapni? (A Brendon áraktól majdnem hanyatestem!)
2008. jún. 13. 15:15
1 2
 1/12 anonim válasza:
Szia. A kismama boltokban lehet kapni olyan gumis övet, amit tudsz úgy hordani, hogy felveszed a régi nadrágokat, de nem kapcsolod be, és ráveszed az övet. Ez elég vastag, és eltakarja a kigombolt részt. Nekem bevált, próbáld ki. Szerintem még nem érdemes új ruhát venned, mert igen gyorsan fog nőni a pocid :)
2008. jún. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi! De ilyenkor nyáron nem túl meleg ez az öv?
2008. jún. 13. 15:21
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is bandázst másnéven terhesövet hordok.:) Nekem tök jó, bevált. Meg én vettem már egy kismama nadrágot, mert nagyon megtetszett és elég sokáig jó lesz. Most azt úgy hordom hogy visszahajtom a derekát mert akkora pocim még nincs hogy szépen feszüljön rajta. :) Én 17 hetes vok.
2008. jún. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor utána nézek!
2008. jún. 13. 15:30
 5/12 anonim ***** válasza:

Én vettem magamnak nagyobb méretű nadrágot (télen voltam 12.hetes), de lehet kapni olyan kismama nadrágot is, amiben hátul van egy gumi gombbal felerősítve, azt lehet állítani, így mindig a pocakméretedhez igazíthatod.

Nézz szét itt:

[link]

és itt:

[link]

Néha a Corában is ki lehet fogni jó minőségű, aranyos kismama ruhákat.

További kellemes babavárást! :-)

2008. jún. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most vagyok 13. hétben. Azt ajálhatom, hogy ha van olyan vászongatyód, amit meglehet kötni, akkor azt úgy kösdd meg magadon, hogy még kényelmes legyen, nem baj, ha az esetleges cipzárt nem tudod felhúzni. Erre vegyél fel fölülre olyan cuccot, ami legalább annyira bő, hogy eltakarja a cipzár résznél. Találtam olyan kismama ruhákat, amik jók rám ( a gumírozás a derekánál úgy van megoldva, hogy a gumiban gomblyukak vannak varva és egy gomb, így akkorára állítom a méretét, amilyenre nekem jó). Ezek sem voltak valami olcsók, 5500-8000 Ft között voltak. De máshol is csak ilyen árakban láttam kismamaruhákat.

2008. jún. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én sima, kicsit erősebb befőttes gumival gumiztam a nadrágjaimat. Nekem az is bevált.
2008. jún. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Az e-mail címeket el is mentettem, különösen a második jó!

Nagyon köszi!

2008. jún. 13. 16:00
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is a bandázst mondanám, de gondoltam rá, hogy meleg. Jön a nyár, hord gumis dereku szoknyát és bő felsőket. nekem ez vált be a legjobban,vagy olyan ruhát, ami bő pocaknál, mondjuk A vonalu.

A terhescuccok egyárnál kezdődnek, én újonanan nadrágot nem láttam 8000 ft alatt, szoknyát 5000 ft alatt sajna, használt boltokban és a neten vettem , amim van.

És igen, van oylan terhesnaci, aminek állítható a dereka, és egész kis terheségtől hordható a végéig.

2008. jún. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia. Ha nem nagyon akarsz beruházni, akkor nézz szét olyan oldalakon ahol kismamák árulják a ruháikat. Nagyon jó minőségű ruhákat lehet venni és jóval az üzletek árai alatt. Pl, babaszoba.hu, origobabazo.hu, tesz-vesz.hu, vatera.hu

Üdv, 36 hetes kismama

2008. jún. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!