Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha eddig nem szedtem folsavat,...

Ha eddig nem szedtem folsavat, késő most elkezdeni? 17 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2008. jún. 13. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Elvileg a 12. hétig fontos, azt mondják a dokik, mert csökkenti a vetélés kockázatát, illetve a babának nem alakulnak ki bizonyos betegségei. De ha már 17 hetes vagy, ezek szerint nem vetéltél el :) és gondolom a babád is egészséges :)

ettől függetlenül - hogy már túllépted a 12.hetet - szedheted a folsavat, azzal csak jót teszel, mind a babának, mind magadnak!!! Jó babavárást!

2008. jún. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem igen.

Nem véletlen,hogy az első 3 hónapban javasolják,mert fejlődési szempontból az az időszak a legfontosabb.

38 hetes kismami

2008. jún. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, minden rendben, egyikünknek sincs semmi baja.:)

De azért akkor elkezdem szedni, hogy tökéletes legyen minden.:)

Köszi szépen a válaszokat! És jó egészséget mindenkinek!:)

2008. jún. 13. 09:48
 4/5 anonim válasza:
Én sem szedtem eddig semmilyen vitamint, megpróbáltam olyan ételeket enni amiben folsav van. És jók lettek eddig az eredményeim. Csak kálciumot szedek. 18 hetes kisnmami.
2008. jún. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Felesleges szedned.Tenyleg az elso 3 honapban lett volna fontos.Most meg a kalcium a fontos inkabb.
2008. jún. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!