Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A folsavat mikor kell elkezden...

A folsavat mikor kell elkezdeni szedni? Ti milyen vitaminokat szedtetek?

Figyelt kérdés

Már a próbálkozás előtt érdemes elkezdeni pár hónappal vagy csak akkor amikor tudom, hogy babát várok? Egész idő alatt kell szedni vagy csak egy bizonyos ideig?



Bocsi ha hülye kérdést tettem fel, de 2-3 éven belül szeretnénk babát és ma reggel láttam egy műsort amiben erősen ajánlották a szedését, de nem részletezték a dolgot.


Illetve még a férfiak esetében ajánlották a cinket, mert ettől elvileg a "kis katonák" aktívabbá és gyorsabbá válnak.


Tudom, hogy még ráérek ezekkel, de úgy gondolom, hogy abból baj nem lehet ha tudok előre pár dolgot. :)


2011. júl. 16. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem szedtem előtte! Sőt terhesvitamint most sem szedek, de zöldséget, gyümölcsöt, halat sokat!

Folsavat azóta szedek, amióta tudom,hogy babás vagyok!

De évekkel előtte el ne kezd szedni!:))

2011. júl. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbálkozáskor már szedheted nyugodtan, a folsavnak az első 12 hétben van nagy szerepe.
2011. júl. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Jah, nem most akarom elkezdeni. :D Csak szeretnék tisztában lenni a dolgokkal. :)


Igen, a zöldségeket, gyümölcsöket, halakat, húsokat javasolták még.


Köszönöm a válaszokat.

2011. júl. 16. 10:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Én terhes vitamint nem szedtem,mindennap ettem gyümölcsöt.A folsavat meg a nőgyógyászom írta fel,még a terhességem elején azt végig szedtem.
2011. júl. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!