Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Farkas ehseg terheseg alatt,...

Farkas ehseg terheseg alatt, valakinek tapsztalat?

Figyelt kérdés
15 hetes kismama vagyok es egyszeruen barmit eszem ket ora mulva ismet el akarok ajulni az ehsegtol!!Felek a kiloktol es probaltam,hogy ilyenkor gyumolcsot vagy salatakat eszem de az egyszeruen nem mulasztja el!!Muszaj ennem valami laktatot mert ha nem teszem eloszor hanyingerem lesz majd hanyok is valami sargas dolgot,gondolom epet.Valakinek valami tipp vagy tapasztalat?

2013. ápr. 6. 23:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia mintha engem irtal volna le... 15 hetes vagyok. Ez a masodik terhessegem van egy 2 eves lanyom. Mindket terhessegnel ugyanez volt! 21 kilot hiztam lanyommal. Szules utan 1 evvel le is adtam mindet, nehezsegek nelkul (szoptattam is igy nem dietaztam) Ne aggodj teljesen normalis ez az erzes. Ne aggodj a kilok miatt egyel ha jol esik! Majd leadod! Nem kell halara enni magad, de surun egyel kevesebbet.. Ha megkivansz valamit nyugodtan edd meg! En nagyon jol ereztem magam a terhesseg alatt nem vontam meg semmit magamtol, ferjem ha kell ejjel kiment a tescoba ha megkivantam valamit... Ha ehes vagy egyel!
2013. ápr. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Meg annyit hogy most is 56 kilorol kezdtem, es a 15-ik heten 60 kg vagyok.
2013. ápr. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát én nem ajánlom, hogy egyél amit kívánsz, meg amennyit akarsz, mert én úgy jártam, hogy nem érdekelt, egész nap ettem, 30 kilót híztam, ebből 20at egy év után sem tudok leadni! :( Egyél laktató, de nem olyan hizlaló kajákat pl. krumpli, hal, zabkása, teljes kiőrlésű tészta.
2013. ápr. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez van. A tejtermékek viszonylag jól elmúlasztják az éhségérzetet nálam, a gyümölcsök, zöldségek pedig mintha csak fokoznák. Eleinte én is mindent megettem, ami a kezem ügyébe került, most viszont már odafigyelek, hogy mit eszem, mert elkezdtem nagyon narancsbőrösödni, pedig alig híztam valamit. Tehát nálam joghurt, tej, sajt, esetleg néha puding, ja meg még a párolt zöldségek, ami beválik.
2013. ápr. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy voltam az első babámmal, szülés után két kg maradt rajtam, amit az első 2 hétben gyorsan leadtam a baba melletti szaladgálásban :D szóval ne aggódj a kilók miatt
2013. ápr. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bodnár Kingi válasza:
Bár én még csak 9-10 hetes terhes vagyok,de képes az éhség ágynak dönteni. Szerintem egyél,csak sokszor keveset! Nálam mondjuk az is gond,hogy nem mindegy hogy mit eszek. Hiába van tele a hűtő,ha azt nem kívánom. De nálam ez a sokszor keveset bejön,bár az első hónap alatt tuti felszedtem 3 kgot!
2013. ápr. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!