Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már valakinek napokig...

Móni1989 kérdése:

Volt már valakinek napokig tartó barnázása a menszesze elmúlása után?

Figyelt kérdés
Megvolt a menszeszem napra pontosan,6napig tartott jóval kevesebb volt mint szokott de úgan olyan szinű volt mint máskor csak eg kicsit nyálkásabb,mint mikor peteérés van és nyúlik a nyálka csak most ez mensi közben volt.Na a 7, nap nem volt semmi de a 8.nap rózsaszin folásom volt de csak eg kicsi és viz szerű ami délutánra átváltott rozsda barna szinűre és azóta van amikor sötét barna van amikor világosabb barna.Napi eg tangához való tisztasági betétnyi van félig megtelve foltosan de olan vizszerű barnázás ez.Volt már valakinek hasonló?Nemtudom,hogy mi ez,mert már 11éve mensizek és még nem volt ilyen.Félek kicsit,mert próbálkozunk a babával és most lehet,hog sikerült,mert olyan tüneteim vannak.Tudom,hogy akinek megvan az nem lehet terhes de nővéremnek is 2hónapig megvolt az unokatesommal a mensije de neki is kevesebb volt mint azelőt.Szerencsére nem volt nála semmi baj csak hormonzavar.De neki nem volt ilen napokig tartó barnázása.Ha valakinek van a barnázásal kapcsolatba valami tapasztalata kérem segitsen.Péntekre van a nőgógászhoz időpontom csak.

2013. ápr. 2. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez általában hormonzavarra utaló jel. Vizsgáltasd ki magad!
2013. ápr. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
remélem igazad van,mert én már mindenfélére gondolok
2013. ápr. 2. 22:20
 3/3 A kérdező kommentje:
hát nem vagyok terhes viszont találtak egy petefészek cisztát
2013. ápr. 7. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!