Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek miért van hetek...

Szerintetek miért van hetek óta tartó hasmenésem?

Figyelt kérdés

Jelenleg 35 hetes 3 napos kismama vagyok.

32 hetes korom óta hasmenésem van.Voltam már vele orvosnál.Nem vírus.Kivizsgálták a székletet és minden negatív lett,tehát az is jó.Egyéb tünetem nincs.

Szedtem már normafloret,de az sem hatott semmit.Magnézium adagon nem változtattam,annyit szedek mint eddig,a doki még nem állított le róla.Olvastam hogy szülés előtt tisztulhat így a szervezet,de már 3 hete?és nem hiszem hogy 32 hetesen már elkezdene tisztulni.

Senki nem tudja,hogy mitől lehet,már voltam több orvosnál,védőnőél,de senki.

Reggel szoktam menni wc-re kb 3 alkalommal,utána egész nap semmi max este fele egyszer.Bocsi,ha gusztustalan voltam.



2013. febr. 12. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbáld a Laktivot, az sokkal jobb, mint a Normaflor.
2013. febr. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3 hete szültem, s szülés előtt kb. 1 héttel múlt el a hasmenésem - 33-34. héttől volt híg a székletem, annak ellenére, hogy semmiféle fertőzésem nem volt. Ahogy te is írod, nem egész nap kellett a wc-re rohangálnom, csak 2-3szor naponta. Van valami szerintem ebben a tisztulásos dologban , mert mondom, 1 héttel a szülés előtt elmúlt.
2013. febr. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és hány hétre szültél?
2013. febr. 12. 10:25
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem is most kezdődött, 33 hetes vagyok. megijedtem, mert hallottam, h. szülés jele lehet. de az utolsó válaszoló kicsit megnyugtatott. én sem rohangálok egész nap, csak reggel vagy 3x, meg most éjszaka is fel kellett kelnem. nem túl híg, szóval nem kaja hajt meg. csak világos, pedig szedek vasat minden másnap. kíváncsi vagyok a többi válaszra is!
2013. febr. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem a magnéziumtól van hig székletem szinte minden egyes pisilésnél van egy kicsit, annyira nagy a nyomás oda lent
2013. febr. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is nagy dózisú magnézium okozott híg székletet. Te szedsz?
2013. febr. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok - 39 hétre szültem
2013. febr. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!