Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt ilyen görcse valakinek?

Volt ilyen görcse valakinek?

Figyelt kérdés
20 hetes várandós vagyok, éjszaka egy erős hasi görcsre ébredtem. Olyan érzés volt mint amikor éjszaka az embernek fel kell ugrania az ágyból, mert begörcsöl a vádlija. Arra gondoltam hogy a hasizom görcsölt be, de nagyon durva volt, megmozdulni sem tudtam. Mostanában szedek magnéziumot, bár pár nap kimaradt. Van ötletetek hogy mi lehetett ez ? Volt már ilyen valakinek?
2013. ápr. 3. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is a 20. héten jött ilyesmi elő. Hol érezted pontosan? A hasadba vagy felette? (köldök felett) nekem annyira fájt, hogy levegőt se bírtam venni, fojt rólam a víz, bementünk ügyeletre, manóval semmi baj nem volt. Azt mondták, hogy gyomorgörcs. Rennie-t szedjek be ha van ilyen.

Azóta volt még 4-5 ször ilyen (most 29 hetes vagyok) a Rennie még sose segített, csak ha rengeteg vizet ittam.

2013. ápr. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát neked sem jobb akkor. Nekem a köldök alatt balra, konkrétan a hasam bal oldala. Éreztem hogy ez nem a méhem, hanem felette de nem tartott olyan hosszú ideig, pár perc volt az egész, majd vissza is aludtam.
2013. ápr. 3. 17:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor ez nem olyan volt mint az enyém :) Nekem min. 1 óráig tartanak, és kibírhatatlanok. Akkor passz, hogy mi lehetett, de biztos nincs semmi baj, terhesen előfordulnak ilyen kisebb görcsök.
2013. ápr. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért elég rossz lehet ha ilyen sokéig tart. A gyomorgörcsön a magnézium nem segít?
2013. ápr. 3. 17:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem 6 db se segített :(

Semmi...csak a víz :) De az sem rögtön.

Hát a picurkákért meg megéri minden fájdalom :)

2013. ápr. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az igaz.
2013. ápr. 3. 17:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!