Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Angel sounds magzati szivhang...

Angel sounds magzati szivhang hallgatoja van valakinek?

Figyelt kérdés

Milyen koran lehet hallani vele a magzat szivhangjat?

Kulfoldon elek, itt 12. heten van eloszor uh, es eleg valoszinu, hogy elotte terhesgondozason meg nem hallgatjak meg a magzat szivhangjat. Addig en fraszt kapok. (A magan uh tobbszorose a magyar dijaknak, annyi penzem nincs.) Ha valakinek van, mikor probalkozott vele eloszor es mikor ert el vele sikert legkorabban?


2013. ápr. 5. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Én először a 11. héten találtam meg vele a szívhangot, de elég sokat kellett keresni. Nagyjából a 13. hét óta már sokkal könnyebb megtalálni.
2013. ápr. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most vagyok 7+1, akkor meg varnom kell:(
2013. ápr. 5. 19:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, en sem birtam kivárni a 12. Hetit, igy megvettem es a 9. Heten hallottam eloszor,nagyon lent kell keresni es kb.max-ra állítottam a hangerőt. :) Még a szüleimnek is megmutattam meg persze a férjemnek: )
2013. ápr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is 9 hetesen találtam meg először :) Nagyon jó érzés volt, de nagyon lassan kell mozgatni az érzékelőjét, és nagyon lent kell keresni vele!
2013. ápr. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!