Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen fiúnevet válasszunk?...

Milyen fiúnevet válasszunk? Teljesen ás az ízlésünk! Tanácsot szeretnék, mik a "menő"srácnevek?

Figyelt kérdés
2009. szept. 21. 19:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

az én fiaim Ákos és Péter

a környékünkön ilyen fiúk vannak: Noel, Joel, Raffael,(ez a három nálam kiverte a biztosítékot), de van: Bálint, Alex, Gergő, Álmos, Ábel, Árpád, Szilárd, Hunor

mindegyik gyerek 3 év alatti

2009. szept. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
57%
Igen, a gyerek nagyon fog örülni, amikor az osztályában lesz vagy 3 másik gyerek, akinek szintén ugyanez a "menő" neve van. És nem menőnek fogja gondolni, hanem nagyon is közönségesnek. Így voltak nagyapáink (és szüleik) a Józseffel, apáink (és szüleik) a Tamással, a mi korosztályunk (és szüleink) a Krisztiánnal. És sokan megint elkövetjük ugyanezt a hibát, és nem úgy választunk nevet, hogy majd a gyereknek jó legyen, hanem hogy mi lenyűgözzük a barátainkat, hogy milyen szép nevet választottunk... Szegény majdani Lucák és Zsomborok...:( Szerintem.
2009. szept. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
38%

kedves utolsó,egy kicsit bunkó volt a hozzászólásod nem gondolod?a kérdező neveket kért nem leszólást!amúgy meg a Luca névvel mi bajod van?nagyon szép név!de h a kedves kérdezőnek válaszoljak!én az Adrián nevet fogom adni a fiamnak,feltéve ha fiú lesz!


7 hetes km

2009. szept. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

azén nagyobbikfiam Krisztián Roland lett,a kisebbik Martin Zoltán.

de nagyon tetszik a Milán,Márk,Kevin,Richárd név is.

2009. szept. 22. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam Áron. A pocaklakó pedig Máté lesz.
2009. szept. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A mi Blanknk Barna lett volna :) de nekem a Levente is tetszik
2009. szept. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Levente, Norbert
2011. jan. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!