Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetesen a +6 kg nagyon...

18 hetesen a +6 kg nagyon soknak számit? Rengetegen irják, hogy alig szedtek fel terhesség alatt. Ti sem hiztatok a 18. hétig?

Figyelt kérdés

Én már voltam 66 kiló is,2 éve lefogytam 54-re,azt tartottam is,decemberben ahogy teherbeestem a 3hónap alatt azonnal felugrottam 60ra.Lehet ez a normál sulyom?már másfél hónapja egy dekát sem hiztam.164cm vagyok,de ebben a mai világban mindenki a szuper alakjára akar büszke lenni és arra hogy terhesen szinte alig hizott.Végképp nem eszem magam tele,tényleg soknak számit hogy már 60 kg vagyok?Mi lesz még ez utánn?Itt egy mostani kép is(nem a pocak a lényeg ezért nem oldalrol fényképeztem):

[link]


2013. ápr. 6. 22:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudok így dicsekedni, 28 hetes vagyok és 19kg-ot híztam, tessék, nem zabálok, és még majdnem 3honap van hátra... ez van, nemtudom hogy az Elevit segített ebben, a gének vagy hormonok, ha odafigyelek rá mit eszek ha nem akkor is hizok..

Szerintem tehát a plussz 6 kg egyáltalán nem vészes!

2013. ápr. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Mi most vagyunk a 29.héten és 4 kg jött fel eddig.
2013. ápr. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
na végre hallok valakit, aki hízott .. én 15 hetes vagyok és már most ott tartok, hogy plusz 5,5 kiló.. 48-al kezdtem, 49 voltam 10 hétig, és valahogy beindult.. bár nem eszek folyamatosan, csak amikor éppen éhes a pocim.:) a védőnő rám szólt, hogy nem szabad ennyit hízni, de hát nem csinálhatom azt, hogy nem eszek vagyis lehet azt kellene.. én is meglátom magamon a plusz kilókat, de mindenki támogat benne, hogy ennyi lehet kellett is. :)
2013. jún. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
(utolsó vagyok.) Voltam orvosnál, megemlítettem neki, hogy szerintem sokat híztam. Azt mondta ez a vitaminok miatt van. Elhagyhatom az elevitet, hiszen 12 hétig fontos a szedése.. Valamint magne b6-ról térjek át magnerotra.
2013. jún. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!