Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetesen a +6 kg nagyon...

18 hetesen a +6 kg nagyon soknak számit? Rengetegen irják, hogy alig szedtek fel terhesség alatt. Ti sem hiztatok a 18. hétig?

Figyelt kérdés

Én már voltam 66 kiló is,2 éve lefogytam 54-re,azt tartottam is,decemberben ahogy teherbeestem a 3hónap alatt azonnal felugrottam 60ra.Lehet ez a normál sulyom?már másfél hónapja egy dekát sem hiztam.164cm vagyok,de ebben a mai világban mindenki a szuper alakjára akar büszke lenni és arra hogy terhesen szinte alig hizott.Végképp nem eszem magam tele,tényleg soknak számit hogy már 60 kg vagyok?Mi lesz még ez utánn?Itt egy mostani kép is(nem a pocak a lényeg ezért nem oldalrol fényképeztem):

[link]


2013. ápr. 6. 22:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
17 hetes vagyok, eddi 2 kg-ot híztam, így vagyok 51. Nincs semmi baj az alakoddal, néztem a képet!
2013. ápr. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én az egész terhességem alatt híztam 10 kilót.

Rajtam 18 hetesen még egy gramm se volt.Olyan 22 hetesen kezdtem el felszedni a kilókat.

Emiatt a +6 kiló nekem már soknak tűnik,hisz még

nagyon messze van a vége!Addig még kb. 8-10 kiló

fel fog kúszni.A képen amugy egyáltalán nem látszik rajtad az a +6 kiló,nagyon csinos az alakod!!!

2013. ápr. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
terhesség előtt sokat futtam,tornáztam amikor tehettem,most is Rubint Réka kismama tornájára ,,szenvedek,, :) Bár ha a genetika sokat számit ebben,akkor előre félek a plussz kilóktól :) na de nem baj,csak egészséges legyen a pici és utánna remélem sikerül leadni,mert az akarat megvan! Köszi amugy a válaszokat és azert irigykedem,hogy ti ,,csak,, ennyit hiztatok :))
2013. ápr. 6. 22:33
 4/14 anonim ***** válasza:

Akkor jövök én a 19kg-mal :D Én 18.hétig 4kg-t hiztam,utána jött a többi:) 170/50-el kezdtem a terhességem.69-el mentem ugye szülni és 59kg-al mentem haza.4kg volt ebből a fiam:)

Amúgy nem vagy kövér,nagyon csinos vagy:)

2013. ápr. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%
Ugyan nem vagytok sehol! 24 kilot hiztam a vegere.. Le is adtam szules utan 1 evvel, mert lalpjaban vekony vagyok. 170 cm 56 kg. Most a masodikkal is errol indultam. 15 hetes vagyok es eddig 4 kilot hiztam! Van aki hozik van aki nem teljesen alkati dolog..
2013. ápr. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Na hát nekem nagyon hasonló (persze közel nem vagyok ilyen vékony és csini:)). Én a harmadik babámat várom. Eldöntöttem a második babám után hogy ha törk ha szakad elérem a vágyott formámat. Nem kis meló van (volt) benne van egy anyagcsere problémám is.

A második gyerekem 1 éves koráig szopott, utána kőkeményen belevágtam. Fél év alatt 12 kilót fogytam, majd utána még fél év alatt további 5öt, elértem a 67-68 kg.t ami az álmom volt (177 cm vagyok) és mivel heti 4 szer futottam (vagy tornáztam) így szép is lett a végeredmény nagyjából. Persze 31 éves vagyok és a terhesség azért hagyott nyomokat de összességében elégedett vagyok voltam...

Na terhes lettem a harmadik babával nagyon vártam örülünk persze stb. dehát ez egy katasztrófa mennyire rosszul vagyok, egyáltalán nem tudom tartani a csökkentett ch-jú eddigi diétámat, ami sovány hús sovány tejtermék hal, zöldségek minimális gabonaféle-ből állt, mert ránzéni nem bírok ezekre, 5.hét óta folyamatos hányinger émelygés ájulás környékez, a 2 gyerek mellett nem engedhetem meg magamnak hogy ájuldozzak:(

A cicim szó szerint a duplára 75 c helyett 75 E-S!! melltartót vettem épp tegnap mert nem férek bele semmibe.

Puffadok, emésztésem az kb. mintha napokra leállna, akármit eszek akármit csinálok.

Mozogni nem tudok mert kicsit vérezgettem is, másrészt volt hogy közben rókáztam el magam úgyhogy...ennyi.

Nagyon nagyon bízom benne hogy 12.hét után megváltozik ez a dolog mert ez így szörnyű lesz és ugyanúgy fogok kinézni és hízni mint az első terhességeimnél...

Annyira törekedtem rá hogy most normál keretek között tartsam magam, a súlyom, az elért formám, hát ennyit erről.

11 hetes vagyok épp ma és 73 kiló vagyok, ami testvérek közt is plusz 6 kiló.

Persze az első két terhességemnél eleve 74 kilóról indultam így 16.hétig VALÓBAN nem híztam semmit...a vége viszont 1. terhesség 91 kg lett!! (sok vizesedés) a 2. terhességnél 86 kiló (semmi vizesedés).

Komolyan úgy érzem nekem ez a 73-74 kiló valami nyugvó pontom, vagy egyensúlyi pontom vagy mim, mert innen kínkeservvel ment le az utolsó 5 kiló mikor fogyóztam, és most is pár hét alatt beálltam erre a pontra, pedig ENNYIT nem ehetettem össze azért kalóriában:(

Na szóval a lényeg.

Te nagyon csinos vagy meg nem mondanám hogy 164 cm hez 60 kiló vagy inkább néznélek olyan 55-56 nak.

És a magasságodhoz a 60 kiló sem sok egyáltalán így elméleti szinten se. Persze ezt tudom, az ember maga érzi.

2013. ápr. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok nagyon :) Nagyon jó volt olvasni a válaszaitokat :)Persze én is hánytam első 3 hónapban,mégsem fogytam,csak hiztam :) De nem baj,próbálok pozitivan nézni a dolgokra és várom a szülést hogy utánna majd ,,ha lesz időm,, megpróbálkozhassak a plussz kilók leadásával :) Mert tényleg az ember érzi magát nagynak :) Mikor a 85B-s melltartó helyett már 90D-s kell,a feneke oylan gömbölyü,meg minden,és méghozzá kis alacsony is vagyok :) Na nembaj,boldogan várom a babát és nem nyavajgok :)
2013. ápr. 7. 08:58
 8/14 anonim ***** válasza:
Szió! Én eső terheségemnél 58 al kezdtem és 67 mentem szülni, most a második babócám várom 60 kg voltam nyár elején és felszedtem 20 kg a nyáron spha nem szedtem ennyit fel de végig zabáltam a nyarat minden hétvégén grileztünk a kertben , lényeg első 3 hónapban mindent kihánytam lefogytam 5 kg szóval 75 kg kezdtem most a terheségem 18 hetesen múlt héten 77 kg voltam eddig felszedtem 2 kg meg is lettem dicsérve hogy enm híztam sokat. Viszont én is félek nagyon mert mostanába elkap farkaséhség és nem bírok magammal . De megpróbálok időben enni napközben reggeli ebéd vagyi időt betartom most. Viszont te nagyon csini vagy ne agódj le fogod adni a plusz kg én is 2 hónap alatt szülés után leadtam azt a plusz 9 kg. 19hkm :) Boldog Babavárást :)
2013. ápr. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szió! Én eső terheségemnél 58 al kezdtem és 67 mentem szülni, most a második babócám várom 60 kg voltam nyár elején és felszedtem 20 kg a nyáron spha nem szedtem ennyit fel de végig zabáltam a nyarat minden hétvégén grileztünk a kertben , lényeg első 3 hónapban mindent kihánytam lefogytam 5 kg szóval 75 kg kezdtem most a terheségem 18 hetesen múlt héten 77 kg voltam eddig felszedtem 2 kg meg is lettem dicsérve hogy enm híztam sokat. Viszont én is félek nagyon mert mostanába elkap farkaséhség és nem bírok magammal . De megpróbálok időben enni napközben reggeli ebéd vacsi időt betartom most. Viszont te nagyon csini vagy ne agódj le fogod adni a plusz kg én is 2 hónap alatt szülés után leadtam azt a plusz 9 kg. 19hkm :) Boldog Babavárást :)
2013. ápr. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szió! Én eső terheségemnél 58 al kezdtem és 67 mentem szülni, most a második babócám várom 60 kg voltam nyár elején és felszedtem 20 kg a nyáron soha nem szedtem ennyit fel de végig zabáltam a nyarat minden hétvégén grileztünk a kertben , lényeg első 3 hónapban mindent kihánytam lefogytam 5 kg szóval 75 kg kezdtem most a terheségem 18 hetesen múlt héten 77 kg voltam eddig felszedtem 2 kg meg is lettem dicsérve hogy enm híztam sokat. Viszont én is félek nagyon mert mostanába elkap farkaséhség és nem bírok magammal . De megpróbálok időben enni napközben reggeli ebéd vacsi időt betartom most. Viszont te nagyon csini vagy ne agódj le fogod adni a plusz kg én is 2 hónap alatt szülés után leadtam azt a plusz 9 kg. 19hkm :) Boldog Babavárást :)
2013. ápr. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!