Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 tesztből 4 különböző lehet...

Baranyi Helga kérdése:

5 tesztből 4 különböző lehet szellemcsíkos?

Figyelt kérdés
Segítsetek. A mensim 5 napja késik, inszemináción voltam, csináltam 5 db tesztet és mind halvány volt az utóbbi 2 erősödött, viszont tegnap hajnalba kicsit barnáztam és olyan megjön érzésem van...5 tesztből 4 különböző lehet szellemcsíkos?

2013. ápr. 6. 19:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Nagyon szép pozi tesztek, gratulálok. Nyugodj meg nem lesz semmi baj. Én is barnáztam a 8-dik héten a 16 hétig. Szedtem rá a gyógyszert és egészséges babát szültem aki épp alszik az ágyában. Próbálj meg sokat pihenni, állj pozitívan mindenhez. Boldog babavárást. 3 fiú anyukája
2013. ápr. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Kedves vagy nagyon köszönöm, alig tudok lazítani de kedden megyek vérvételre az minden elmond és leírom mi volt, ha becsaptak a tesztek én soha többet nem tesztelek :)

Inszeminációm volt és már nagyon várnánk ma reggel is volt halvány rózsaszínes valami a wc papíron azóta megint semmi. Bízom benne csak inkább nem akarom elhinni....félek.

2013. ápr. 7. 11:50
 13/22 anonim ***** válasza:
Nagyon szép tesztek,de főleg az utolsó.Valószinű,h kicsit korán csináltad azért ilyen halvány,de biztos ott van.Gratulálok és boldog babavárást.23hkm
2013. ápr. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagy köszönöm, nagyon jól esik ez a sok kedvesség!!
2013. ápr. 7. 13:57
 15/22 anonim ***** válasza:

Drágám, ez nem szellemcsík!! :)))

Szorítok Nektek, de minden rendben lesz! Azért doki után majd gyere és számolj be! :)

2013. ápr. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Mindenképp, és köszönöm nektek a bátorítást...el is pityeredtem olyan jól esett!!! KÖSZÖNÖM!
2013. ápr. 7. 15:42
 17/22 anonim ***** válasza:
Jól írták előttem is, ezek pozitív tesztek!!! Lesz még erősebb is a csík rajta! Vigyázzatok magatokra!
2013. ápr. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Sziasztok

Mindent köszönök voltam uh és ott a babó...nagyon boldog vagyok!!!!! Köszönöm nektek!!!!

2013. ápr. 9. 07:28
 19/22 anonim ***** válasza:

Szia! Gratulálok! Látod, nem lett semmi baj! Mit szóltak a barnázáshoz és a rózsaszín maszathoz a wc papíron?

Mi is inszemre készülünk... :-)

Megkérdezhetem hogy hányadik?

Olyan nagyon jó neked, kedves KISMAMA!!!!!! :-)

2013. ápr. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :)))) Vigyázz nagyon Magatokra! :) Boldog babavárást
2013. ápr. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!