Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire vehetem biztosra a...

Bbrigó kérdése:

Mennyire vehetem biztosra a két különböző pozitív terhességi tesztet?

Figyelt kérdés
Február 4.-én volt az utolsó mensim első napja, márciusban nem betegedtem meg, elkezdett feszülni a mellem ( néha be is van keményedve és akkor nem tudok rajta feküdni), néha éles alhasi szurkálásom van de ez hamar elmúlik és két hete szinte egész nap tudnék aludni ( párom is már megjegyezte hogy sokkal többet alszok mint szoktam ). Se hányingerem sem émelygésem nincs. Válaszokat előre is köszönöm

2013. márc. 21. 09:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy terhes vagy. Orvoshoz nem akarsz elmenni?
2013. márc. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
99%
2013. márc. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Akkor te most 6 hetes kismama vagy :)
2013. márc. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Akkor most csináltál tesztet? Ezt a részét nem értem. Csináltál és pozitív lett?
2013. márc. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Igen csináltam egyet szombaton délután ( rögtön erős két csík) és csináltam egyet kedden reggel ( az is rögtön erős két csíkot mutatott)
2013. márc. 21. 09:22
 6/19 anonim ***** válasza:

Nagyon úgy néz ki, hogy terhes vagy!:)

Azon meg ne lepődj meg, hogy nincsenek tüneteid. Nem minden kismamának vannak tünetei, sőt, akiknek vannak, azoknak is a hányinger, émelygés általában csak a terhesség 6-7. hetében kezdődnek. Lehet neked majd csak eztán fognak.

Én már betöltöttem a 7. hetet, mire előjöttek az ilyen jellegű tüneteim.

És a fáradság is egy tünet, ami az elején nagyon jellemző.:)

2013. márc. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Akkor mi a kérdés? Gratulálok :)
2013. márc. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
nem értem én se, mi a kérdés?:)
2013. márc. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Igen, akkor ez nem kérdéses szerintem sem.

Gratulálunk! :)

2013. márc. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Kettő olcsóbb fajta ( rossmanos és Lily ) tesztet csináltam és megoszlanak a vélemények ezekről a tesztekről.
2013. márc. 21. 09:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!