Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhességi teszt csak...

Tolnai Renáta kérdése:

A terhességi teszt csak terhességtől lehet pozitív?

Figyelt kérdés

2013. febr. 6. 18:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
cisztától is lehet.
2013. febr. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Többnyire igen. HCG hormon tartalmú gyógyszer is előidézhet pozitív tesztet, vagy vannak olyan ciszták, amik szintén termelnek némi Hcg-t, de abban az esetben általában csak halvány pozitív lesz a teszt.
2013. febr. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem csak terhességtől lehet,mivel a terhességi teszt a HCG nevű hormont mutatja ki,amit ha jól tudom,az embrió termel.

A ciszta is termel HCG-t?? :O Erről nem tudok.


27+1 hkm

2013. febr. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is hallottam ilyen cisztáról, de állítólag nagyon ritka. Szóval a kérdésre a válasz nem, de az esetek elhanyagolható része az, ami nem terhességtől pozitív.
2013. febr. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
a ciszta is okoz tüneteket?
2013. febr. 6. 19:17
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is hallottam erről a cisztás dologról de vedd az én példámat. Hónapokig próbálkoztunk mindig negatív volt aztán mikor pozitív lett pár hétre rá elmentem dokihoz és tényleg baba volt már a pocakban DE ott volt egy 30mmx 37mm-es ciszta is...És az már jóval hamarabb ott volt minth a baba megfogant volna...és nekem csakis akkor mutatott pozit mikor ténylegesen kellett...szóval ha így is van akkor nagyon ritka lehet...de a százalékok túlnyomó részében csak akkor mutat pozitívat ha tényleg terhes vagy...Negatívat hamarabb mutat úgy is h terhes vagy már csak túl korán végezted el a tesztet...

37hkm

2013. febr. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 frászkarikaborsó ***** válasza:
hát én erre azt szoktam mondani hogy erre kb annyi esély van mint szökőnapkor a teljes holdfogyatkozásra, tehát végül is nem kizárt a fals pozitív de baromi ritka hogy hcg legyen a pisiben terhesség nélkül...
2013. febr. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
+ még annyi hogy minden alkalommal tehát minden nap sötétedett a második csík
2013. febr. 6. 22:33
 9/11 anonim ***** válasza:
:) nyugi akkor tényleg nincs miért aggódnod biztosan baba :) hidd el magadnak is h semmi nem zavart be így :)
2013. febr. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen a cisztától is lehet pozitív. Nekem volt egy ismerősöm neki is pozitív lett. A mellében volt egy dió méretű ciszta. Az óta meg műtötték.
2013. febr. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!