Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 vagy 5 nappal a nemvárt...

3 vagy 5 nappal a nemvárt után negatív teszttel még lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Max hány nap után lehet még pozitív a teszt ha terhes vagyok?

(még nem késett soha,vagy terhesség, vagy hormonzavar)



2013. jan. 18. 18:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy ilyenkor már nem szokott pozitívá változni. De lehetett késői peteérésed is és akkor még van remény. Remény igazából egészen addig van amíg nem jön meg! sikerülni fog!
2013. jan. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A lányommal voltam úgy, hogy Tudtam terhes vagyok, de a teszt 2 hétig negatív volt. Pont félidőben voltunk együtt, mikor meg kellett volna jönnie, akkor tudtam nem fog.

Ma két éves a kicsi.

2013. jan. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha max 2 hét múlva sem lesz pozi akkor már nem is lesz.Addig bármikor lehet pozi!!Szóval még ne add fel :)

Megy neked a drukk :)


24+3 hkm

2013. jan. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat !:) Még reménykedek
2013. jan. 18. 21:49
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet még !! Nekem nem várt után 4nappal 2db 25-ös erősségű is negatív lett. Kicsit elkeseredtem, de másna adtam neki mégegy esélyt, 10-es érzékenységű Walentin tesztel, és egyértelmű pozitív :)) Ez volt 4napja, aztóa feszül meg nagyon szúr az alhasam, több jel is a baba mellet van a teszten felül is. Jövőhéten megyek orvoshoz. Nekem se késett még soha, 3év gyógyszerszedés után, az abbahagyás utáni 3.hónapban sikerült. Ismerek olyat, akinek 5hétig SEMMILYEN teszt nm mutatta ki, mire elment orvoshoz, már szívhangja is volt a picinek :)Ne keseredj el !! Simán lehet még baba :)
2013. jan. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszi a választ és GRATULÁLOK! :)


Most nekem is feszül,szúrkál a hasam,ma kis rózsaszín folyás volt ,de tényleg csak egy cseppnyi,nem tudom mi ez,most megijedtem!

azért vettem tesztet,pár nap múlva megnézem mi van...

2013. jan. 19. 23:25
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: Köszönöm szépen, és szorítok, hogy sikerüljön :) Majd írd meg, ha tudsz valami biztosat. Addig is pihenj sokat és ne aggódj ! :)
2013. jan. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Lehet még pozitív,nekem 9 nap késés után mutatta ki csak hogy bizony ott van a kis drága :-)
2013. jan. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Neked addíg amíg nem mutatta ki a terhességet,volt valami tüneted az elmaradt menstruáción kívül?
2013. jan. 21. 16:39
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Baba volt a késés okozója? Remélem sikerrel jártál!!
2013. aug. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!