Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire vehetem biztosra a...

Bbrigó kérdése:

Mennyire vehetem biztosra a két különböző pozitív terhességi tesztet?

Figyelt kérdés
Február 4.-én volt az utolsó mensim első napja, márciusban nem betegedtem meg, elkezdett feszülni a mellem ( néha be is van keményedve és akkor nem tudok rajta feküdni), néha éles alhasi szurkálásom van de ez hamar elmúlik és két hete szinte egész nap tudnék aludni ( párom is már megjegyezte hogy sokkal többet alszok mint szoktam ). Se hányingerem sem émelygésem nincs. Válaszokat előre is köszönöm

2013. márc. 21. 09:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ne is a tesztnek higgy! Menj el orvoshoz és majd amit ő ultrahangon látni fog, annak hihetsz.:)

Amúgy teljesen mindegy, hogy olcsó vagy drága, ha terhes vagy, akkor az olcsó is kimutatja. Főleg, hogy már több hetes terhes vagy, ezt tuti az olcsóbb is kimutatja!

2013. márc. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Amúgy te most nem örülsz?
2013. márc. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
rendesen két csíkos teszt soha nem fals pozitív!! akármilyen "gagyi" vagy annak tűnik maga a márka, a teszt. nekem 60 forintossal lett kétcsíkosom először:)
2013. márc. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 moonfairy válasza:
Szia! Tuti kismama vagy :) ! Gratulálok és örülj neki, hogy a fáradtságon és a mellfeszülésen kívül nincs más gondod! Nekem pl. a fent említett tüneteiden kívül nem is volt más jele a terhességemnek. A teszt (akármilyen olcsó) ha egyszer pozitív lett, akkor tuti a babavárás! Ja és ha álmos vagy, akkor aludj, pihenj sokat, most még megteheted :)
2013. márc. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, csak kicsit féltem hogy nem-e cyszta mert azt olvastam az is okozhat pozitív tesztet.Régebben több cysztám is volt, viszont akkor nem feszülne a mellem. Már az orvoshoz is bejelentkeztem.De nagyon örülök a babócának!!!Már alig várom hogy a karjaimban tartsam!!!Még egyszer köszönöm szépen mindenkinek! :)
2013. márc. 21. 11:51
 16/19 anonim ***** válasza:
Tutira veheted! Gratulálok!
2013. márc. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2013. márc. 22. 06:50
 18/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy nézitek-e, de voltam orvosnál. Minden rendben, van méhen belül van a pocaklakó, de még pinduri ezért még nem volt szívhangja. 5.-én megyek vissza kontrollra!Nagyon nagyon boldogok vagyunk!
2013. márc. 27. 15:23
 19/19 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :) Boldog babavárást nektek! :)
2013. márc. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!