Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes vagyok,57 kg-ról...

27 hetes vagyok,57 kg-ról kezdtem 170 cm magas vagyok és most 66 kg vagyok! Ez nagyon sok?

Figyelt kérdés
2008. jún. 12. 15:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem sok, én 26 hetes vagyok 59 ről indultam és 67 kg vagyok, tehát rajtam 8 kg plusz van és én magamnak nagyon soknak gondolom, igaz nem nagyon látszik és a hasam is kicsi, de a 8 kg az akkor is 8 kg.
2008. jún. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia. Én 36 hetesen rendelkezem + 10 kilóval, és én 59-ről kezdtem és 167 cm magas vagyok. Ezek alapján az én véleményem szerint egy kicsit sok, mert még sok időd van hátra. Bár attól függ mit mond az orvosod és a védőnőd.
2008. jún. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És akkor mit csináljak?????
2008. jún. 12. 16:04
 4/11 anonim ***** válasza:

Attól is függ,hogy te milyennek látod magad,mert van aki 15 kg-ot hízik és szinte csak a hasára.

Valamint van aki nagyon vizesedik és ezért mutat többet a mérleg.

És nálam nem volt igaz,hogy az utolsó három hónapban szedjük fel a legtöbb kilót.

2008. jún. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A védőnő azt mondta h nem látszik,sőt!!!Hasam sincs akkora és mindenki azt mondja h newm is látszik a hízás4Egyedül a melleim hattttalmasak!
2008. jún. 12. 16:08
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia! Nem sok! Én ugyanígy indultam, mint Te (170 cm/57,5 kg), a 29.héten 67 kg voltam, most a 36.héten 71,5 kg vagyok. Nekem is azt mondják, milyen jól nézek ki, csak pocakot növesztettem. (Pedig nem, a csípőm az első hónapban kiszélesedett, de nem annyira látványosan.)

Sosem mondta sem az orvos, sem a védőnő, hogy sok lenne.

Másrészt a nővérem 165 cm/52 kg-ról indult, 15-16 kg-t hízott mindkét terhessége alatt, és 18 kg-t fogyott. Pedig még most is többet eszik, mint én! (A kisebbik gyereke szeptemberben lesz 2 éves.)

2008. jún. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Megnyugtattál!!!Eddig mindenki azt mondta h nem sok és h nem is látszik,de az eléőtted szólók kicsit beparáztattak............az a baj h nem tudok sokat mozogni mert anniyra vékony a hasfalam h mindent megérzek és a kis pocaklakó rettentően neki áll ficánkolni ha tornázom meg sétálás közben is hamar elkezd húzni a hasam!
2008. jún. 12. 16:21
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia. 2.válaszoló vagyok. Ha téged zavar próbálj meg változtatni az étkezési szokásodon. Kerüld az édességet, este már inkább csak gyümölcsöt és joghurt féléket egyél. Fehér kenyér helyett inkább barnát, teljes kiőrlésű lisztből készültet. Inkább naponta 5x egyél, de kisebb adagokat, mint 3x sokat.

Te érzed, hogy sok-e az eddig felszedett kiló vagy nem. Bár vannak olyan kismamák akik az elején sokat felszednek és a végén már alig valamit. De inkább az a jellemző, hogy az utolsó egy hónapban még feljön jó pár kiló.

És most nem elsősorban arra kell gondolni, hogy majd hogy fogod leadni, hanem arra is, hogy a te egészségi állapotodnak se tesz jót a nagy súlytöbblet.

2008. jún. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi!Igazából nme eszem össze vissza!Édességet meg abszolút nem is kívánom!De ha nem eszem akkor nagyon szarul tudok lenni!A vérképem tökéletes a cukorterhelésem tökéletes-ennél jobb nem is lehetne azt mondta a védőnő meg a doki is!Koleszterinem alacsony!

Meg fogom próbálni azt amit javasoltál!:-)

2008. jún. 12. 16:33
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Egyáltalán nem sok! Ezzel a magassággal terhesség nélkül se lenne veszélyes a 66 kg! Nem vagyunk egyformák!!!!!

Elítélem azokat, akik szerint ez sok! Én is 27 hetes terhes vagyok és a babám már több mint egy kiló, hol van még a magzatvíz, a méhlepény, a plusz vér, a felgyülemlett víz stb súlya?! Belefér ez a plusz 9 kg!

Sok barátnőm van aki 20 kg felett hízott a terhessége alatt, most meg soványabbak, mint terhesség előtt!

Én 173 cm magas vagyok, 66 kg-ról indultam (megjegyzem erős csontozatú vagyok és nem látszott rajtam, hogy ennyi kg vagyok), most 82! kg vagyok úgy, hogy nem eszem édességet, nem zabálok, sőt hetente 2 nap csak almát ehetek, mert annyira vizesedem! Hatalmas már a pocim, mindenki azt kérdezi mikor megyek szülni, pedig még sok időm van. Egyébként 10 kg-t letagadhatok, mert nem látszik meg rajtam, de a mérleg nem csal.

Akik csak 8-10 kg-t híznak az egész terhesség alatt azok örüljenek, de nagyon sokan 20 kg-at híznak, főleg ha előtte nem voltak molettek!

Mindenkinek jó babavárást kívánok!

2008. jún. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!