Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen nagyszülők lesznek így?

Milyen nagyszülők lesznek így?

Figyelt kérdés
Ma a párommmal szülésfelkészítő tanfolyamon voltunk. A szülei 3x csörögtek oda telefonon és a párom ki-be rohangált a teremből emiatt. Én pofátlanságnak tartom, hogy még ezt sem tartják tiszteletben, a páromnak is meg mondtam a véleményem erről. Bezzeg ha én hívom nem ugrik a telefonhoz... :-( Természetesen neki áll feljebb én meg vagyok a bunkó! Én jogosnak érzem a felháborodásom, mivel más párok is voltak jelen és zavarta az előadást. Szerintetek, ha meg lesz a baba akkor is zaklatnak majd a telefonálgatással? Mert akkor költözhet apucihoz meg anyucihoz a 40 éves fiúk... :-(
2009. szept. 19. 19:03
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Komolyan írom, akinek rendesek az anyósáék az írigylésre méltó. Ma egyedül mentem a szülési tanfolyamra, ő meg itthon aludt! Az a legdurvább, hogy nem rám kéne haragudnia, hanem a lányunkra gondolni amikor vitázik velem. Én szeretném ha egy kicsit tekintettel lenne az állapotomra és nem vitáznánk feleslegesen. Na de mit várok tőle, amikor az anyja sincs tekintettel rám.

Annak a válaszolónak akinek a párja még anyunál alszik, hát ez nagyon durva, de ideje lenne felnőni már. Gondolom a tied is vérig sértődne ha ezt a fejéhez vágnád! Mindenkinek nyugis hátralévő heteket és könnyű szülést! Csengőket kikapcsolni ha megszületik a baba, aztán senki sem fog zaklatni. :-)

2009. szept. 20. 18:43
 12/13 anonim ***** válasza:
Az a válaszoló vagyok akinek a párja még mindig az anyjáéknál alszik sokszor. Megpróbálom nem olyan sokat szidni a szüleit (ami nem mindig sikerül) csak mert belegondolok, hogy nekem milyen rosszul esne, ha ő rosszakat mondana anyukámra. Ő mondjuk nem szokott, mert nem is nagyon lehet, az anyukám szerencsére nagyon jó fej. Azért is együttérzek veled, mert én is egyedül csinálok mindent szinte, nem sok segítséget kapok a páromtól. Persze mindig az a kifogás, hogy sokat dolgozik, és azért is alszik a szüleinél, mert ott van az irodája, és hajnalig dolgozik. Csak erről az a véleményem, hogy emberek milliói dolgoznak (én is) ettől függetlenül a nap végén haza mennek, szóval hülye kifogás, egyszerűen ő azt tekinti otthonának, és a szüleit tartja a családjának, csak ha már jön a gyerek az szerintem nem irreális elvárás részemről hogy másképp gondolja. Ráadásul tervezett gyerek volt, nem csak úgy becsúszott, szóval ezért sem értem a hozzáálláását.
2009. szept. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem, hogy a párod észhez tér amint megpillantja a babátokat. Nem lehet, hogy anyósék marasztalják annyira? Normális szülő támogatja a gyrekét abban, hogy saját családot alapítson. Na ja a párom szülei sem rágják a fülét, hogy vegyen el engem... Minden jót kívánok nektek és szerencsés fordulatot a kapcsolatotokban!
2009. szept. 21. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!