Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogínygyulladásra mi vált be...

Fogínygyulladásra mi vált be nálatok?

Figyelt kérdés

Nincsen fogkövem,paradontaxot használok,corsodyl szájvizet és gingisol (glycoseptet vettem tegnap,de még nem próbáltam) ecsetelőt,mégis duzzadt az ínyem.

Nagyon kellemetlen,tudtok valamit ajánlani?

Fogorvosom azt mondta,ha nem javul,menjek paradontológushoz,de az a mi megyénkben nincsen :(

16 hetes kismama vagyok,nem szeretnék még hónapokig szenvedni,fogorvos szerint erre is meg van az esélyem,hogy csak szülés után lesz gyógyulás.


2013. márc. 15. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem gyógynövényes krémet írtak ki rá,sajna nem tudom a nevét :( ami hamar helyre hozta.
2013. márc. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos semmi, pedig 5000 Ft-ért vettem fogkrémet és szájvizet a gyógyszertárban...

Megszültem,utána pikk-pakk elmúlt.

2013. márc. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a gengigel-t. Igaz, nem olcsó, és mi nem erre használtuk (a kisfiamnak javasolta a fogorvos), de emlékeim szerint elvileg erre is jó. Keress rá neten, olvass utána, és ha úgy látod, tegyél egy próbát, hátha!
2013. márc. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Lues ***** válasza:
Az én fogorvosom is a Corsodyl szájvizet és a Parodontax fogkrémet ajánlotta. Na meg egész szegfűszeget teszek az ínyemhez ha be van gyulladva. Sajna most is szenvedek én is! :(
2013. márc. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Énis sokmindent kipróbáltam már ,de semmi sem segített,de most találtam egy ecsetelőt,aminek GERMI-LIND a neve ez egy gyógynövényes ecsetelő,ami úgynéz ki bevált! Nálunk is csak egy helyen kapni mert a gyógyszertárba csinálják ,de nézz utánna hátha nálatok is valamilyik gyógyszertárba kapni!
2013. márc. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Még a meridol fogkrémet és szájvizet kipróbálhatod. Nekem jó volt, a paradontax nem.
2013. márc. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem pár nap alatt magától elmúlt, de amúgy a Paradontax jó rá.
2013. márc. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én elmex és parodontax fokrémet használok. Eddig bevált. Kitartás!!
2013. márc. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Utána nézek az ecsetelőknek és lehet én is váltok fogkrémet,talán nekem sem a paradontax a jó...

köszönöm,hogy írtatok!

2013. márc. 17. 21:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!