Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamak akik a terhesseg...

Kismamak akik a terhesseg elso 3 honapjaban elkezdtek verezni, meddig tartott a verzes nalatok?

Figyelt kérdés

7 hetes terhes vagyok, kb 1 hete verzek, az elejen eleg sokat mintha megjott volna. Mostmar csak barnazgatok egesz nap. Nalatok meddig tartott a terhesseg alatti verzes es idonkent visszatert?

(A magzat teljesen renben van amugy voltma UH-n. Csak ez a verezgetes aggaszto!)


2013. febr. 14. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Van akinek ugyanúgy megjön. Nekem az első hónapba fél napig volt, a másodikba egy nagy kevés volt csak, pár csepp.
2013. febr. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én 2 napig vérezgettem, görcsökkel. Utána 5 hetet kórházban pihentem. De nekem előző évben a 12. héten ment el a baba.

Állítólag sokan véreznek. A nővéremnek is megjött az első 3 hónapban, végül egészséges kisfia született. :)

2013. febr. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
6 hetesen majd aztan 8 hetesen vereztem 2-3 napig alkalmankent. Rogton orvos. UH. Minden okes volt de onnantol kezdve a 12. Hetig hormon tabit kellett szednem.
2013. febr. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én 9 hetesen kezdtem vérezni, és kb. egy hétig tartott, egyre kevesebb lett. Utrogestant kaptam rá.
2013. febr. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én a legelejétől (halvány pozitív teszt) erősen barnáztam, kb a 9. hétig. 6 hetes lehettem mikor Duphastont kezdtem szedni, egész a 12. hétig kellett, és szigorúan feküdni.
2013. febr. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hany evesek vagytok? Akik valaszoltak. hetfon megint kell majd UH-ra mennem, megkerdezem az orvost a gyogyszerrol. Nekem nem mondtak hogy lehet a verzesre valamit szedni vagy hogy pihennem kene. Bar mostanaban nagyon hamar kifaradok es levego utan kapkodok neha. Alig birom tolni a 2 eves kislanyom a babakocsiban a kozertig.
2013. febr. 14. 23:32
 7/10 anonim ***** válasza:

Én elejétől szedtem a duphastont,mégis a 9.héten elkezdtem barnázni.Az orvosom megemelte a gyógyszer adagomat,és úgy 4-5 nap múlva tünet mentes lettem.:)


29 éves vagyok,de ez a kortól független dolog.

2013. febr. 15. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
30 éves vagyok 7-11 hétig háromszor véreztem azonkívül barnázás és nem kaptam rá semmit, mert rossz helyen volt a méhlepényem és emiatt volt. A 11. héten egyik napról a másikra elmúlt.
2013. febr. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia én a 9-13 .hétig vérezgettem egy haematomám volt...felszivodott kiürült és ezzel a vérzés is megszünt a babát ne, érintette egészséges volt folyamatosan jártam uh ra...nagyon meg voltam rémülve de semmi gond nem volt kislányom időre egészségesen született...

Nekem magnéziumot kellett szedni 3X500 mg ot és 3x500 mg c vitamint.A c vitamin összehuzza az ereket igy mérsékli ill megálltja a vérzést a magnézium pedig megakadályozza hogy begörcsölj...és sok fekvés!Amennyit csak tudsz!

2013. febr. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ma ismet voltam ultrahangon, minden renben van az embrio szepen fejlodik. a 9-ik hetben vagyok. Verzes elmult, de meg mindig barnas folyasom van. 4 het mulva kell UH-ra menni ismet. Gyogyszerrol amikrol irtatok kerdeztem de itt nem adnak ilyen hormon tartalmu gyogyzsereket a kismamaknak. Szo sem lehet rola...(Irorszag)
2013. febr. 18. 16:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!