Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor célszerű "világgá...

Mikor célszerű "világgá kürtölni", hogy jön a baba?

Figyelt kérdés
2008. jún. 9. 13:50
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

A családnak elmondtuk már a pozitív teszt után, mert mi elég sokat vártunk a babára, és el akartuk újságolni az örömhírt. Képtelen lettem volna magamban tartani.

Azt hiszem még várok egy kicsit, míg a barátokat és a kollégákat is beavatnám.

2008. jún. 9. 14:48
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is legalabb addig varj, amig elmesz dokihoz, es o azt mondja, hogy egyelore minden rendben. Mellesleg ugy gondolom, hogy a csaladra es a kozeli baratokra mindenkeppen szukseged van: ha van baba ezèrt, ha meg elment, akkor azert.
2008. jún. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Bocsi! Nem kritikának szántam, amit írtam!

Az pedig, hogy nem ért mindenben egyet az összes hozzászóló, az nem baj! Mindenki a saját véleményét, tapasztalatát kell, hogy leírja. A kérdező pedig eldönti, hogy számára melyik a legmegnyugtatóbbBocs, ha rosszulesett...!

2008. jún. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha nekem sikerül megint biztosan nem fogom olyan hamar világgá kürtölni. Én sem tudtam magamban tartani, aztán mégsem jött össze.
2008. jún. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mi rögtön elmondtuk a családnak és a közeli barátoknak.A család pedig az ők közeli barátainak.Szóval 1 hét alatt már rengetegen tudták,de nem zavart.Pozitívan álltam (állok) hozzá.Ha baj lenne az ígyis-úgyis meglenne,nem azért,mert elmondtuk.Távoli ismerősökkel nem közöltük.22 hetesen vették észre,akkor kezdett gömbölyödni a pocim.Akkor viszont rohamosan.Míg pénteken senki nem vette észre,hétfőn már mindenki rákérdezett.Magyarázkodni senkinek nem kell,viszont a közvetlen környezeted (barátaid) elött sem kell majd megjátszanod,hogy minden rendben ha esetleg valami baj van.Így van kivel beszélni az érzéseidről a családon kívül is.Örömeidről és kételyeidről egyaránt.Amúgy a pozitív hozzáállás tényleg fontos!Mond el annak,akinek úgy érzed el szeretnéd szerintem.Akivel osztozni akarsz az örömödben.Üdv:39 hetes kismami
2008. jún. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!