Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34hetes terhes vagyok. Célszer...

34hetes terhes vagyok. Célszerű kimosni a baba ruhákat, meg minden baba cuccost akár már most is, vagy várjak vele még 1-2 hetet?

Figyelt kérdés
2008. szept. 22. 08:07
 1/6 anonim ***** válasza:
szarintem nyugodtan kimoshatod mert addig még milliószőr elő fogod venni és még az is lehet hogy addig még 2 szer kimosod
2008. szept. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:)
2008. szept. 22. 08:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Én kimosnám, mert előbb is jöhet a baba, nem lehet tudni.
2008. szept. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Miert ne?Nem lessz allottszaga,tiszta marad addig es tul leszel rajta.En azert is mosom ki most ezen vagy a jovoheten hogy be is tudjak pakolni a korhazi csomagba(ruhat kell vinni nalunk).32 hetes kismama
2008. szept. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

terintem mosd ki, mert bármi közbejöhet, és nem tudod majd befejezni.

Sokkal nyugodtabbá tesz a tudat, hogy kész. Hidd el.

Én most fejeztem be. Annyi, hogy az ágynemüt nem tettem fel, mert elporolódik.

Boldog babavárást!

Szintén 34 hetes kismami

2008. szept. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :) Már ezen gondolkodom egy ideje,hogy kikéne mosni:)De...Akkor a héten neki állok,mível már 4hete nyitva van a máhszájam is,ki tudja :)Nektek is minden jót
2008. szept. 22. 10:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!