Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor célszerű "világgá...

Mikor célszerű "világgá kürtölni", hogy jön a baba?

Figyelt kérdés
2008. jún. 9. 13:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Bármikor!:D
2008. jún. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Azt mondják, a félidőt célszerű megvárni, biztos, ami biztos. De mi egyik gyereknél sem bírtuk ki és az első orvosi vizsgálat, UH után elmondtuk mindenkinek. Persze, attól is függ, kiről van szó. Az ember a szülei, főleg az édesanyja előtt nehezen tudja titkolni, főleg ha vannak rosszulétei, feküdnie kell, hány, stb. A főnök meg várhat, ugye...
2008. jún. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én még csak a 6. hétben vagyok, de a szüleinknek elmondtuk. Én úgy érzem, hogy rosszul esett volna nekik, ha csak a 12.hét után szólunk. A főnököm várhat úgy a 8.9. hétig.
2008. jún. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Szia!

A fiamnál megvártuk a 12. hetet, akkor mondtuk el mindenkinek, mert egy ismerősömnél is komplikációk voltak. Amikor a lányom született, akkor ahogy megtudtuk, rögtön elmondtuk mindenkinek. Amikor 6 hetes terhes voltam, elment a baba, műtéttel kellett befejezni.

Ezért a mostani terhességemmel megvártuk a 16. hetet mire mindenkinek elmondtuk, hogy most kisfiút hordok a szívem alatt.

A dokim azt mondta, hogy az AFP után már 90%, hogy szülünk.


Szerintem akkor mondd el mindemnkinek, ,amikor te úgy érzed, hogy most kell!

A legjobbakat!

16 hetes kismami

2008. jún. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Mi a 2 csíknál mindenkit felhívtunk boldogan, hogy végre sikerült :o)

30 hetes kismami

2008. jún. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Amikor csak akarod, de számolj azzal, hogyha elmegy a baba, akkor mennyit kell magyarázkodnod. Palotás Petra kb. félidős volt, amikor tudatta a világgal, már kismamaruhákat hordott a Tv-ben, amikor meghalt a baba, aztán meg a fél világ őt sajnálta. Úgy gondolom a családnak már az elején el lehet mondani, de a tágabb környezetednek a 2. trimeszterig tabu.
2008. jún. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Azért,mert Petrával ez történt,nem jelenti,hogy mással is fog.

Nem szabad negatívan hozzáállni,mert a gondolatnak teremtő ereje van.

Nem lesz gond.

37 hetes kismami

2008. jún. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Akkor mondd el, amikor úgy érzed, hogy itt az ideje! Szerintem, amikor megtudjuk, hogy jön a baba, akkor legszívesebben az egész világgal tudatnánk. Nem?

És ha netán mégis baj történne.... Nem értem?! Miért kellene magyarázkodni bárkinek is??? sajnos ez benne van a pakliba. Nekem már volt két vetélésem, mégis van egy aranyos kislányom, és most várjuk a tesókát:-)

Azt gondolom, akinek elmondjátok, azok baj esetén nem nem várnak semmi magyarázatot.

És erre ne is gondolj! Csak pozitívan! Minden rendben lesz!

Gratulálok a pocaklakodhoz!

2008. jún. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy olyan embereknek mondanéád el, akinek rossz magyarázni....

Tehát a családnak, barátoknak stb mi azonnal elmondtuk a többieknek nem is mondtam.Minek? A család meg a barátok meg jobb, hogyha tudják mi van az emberrel mert sokat tudnak segíteni.Palotás Petra azért egy ismert személyiség....te gondolom nem vagy az..Csak nyugodtan mond akinek csak akarod.

2008. jún. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem mindenki tudja könnyen a sajnálatot és a szánalmat feldolgozni, ezért írtam, hogy ezzel is számoljon. Ő tudja, milyen típusú, és mit bír el. Nem kell kritizálni a válaszokat, mindenki a feltett kérdésre válaszoljon!
2008. jún. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!