Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikorra célszerű összepakolni...

Mikorra célszerű összepakolni a kórházi baba-mama pakkot?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 14. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:

A 32. héten javasolják, de én amondó vagyok, abból még nem lett baj, hogy ha előbb kész lett.

Én váratlanul 29 hetesen kerültem kórházba, és jó volt, hogy anyum tudott segíteni páromnak összepakolni, mert egyedül gondjai lettek volna a betétekkel... :-))

2008. ápr. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia én 32 hetes vagyok,és most hétvégére tervezem a pakolást.Hány hetes vagy?Az sem baj ha hamarabb minden elvan készítve.A páromra nemigazán bíznák ilyet.Boldog babavárást!!!
2008. ápr. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én feküdtem 19 hetesen kórházban, és egy kapkodás volt az egész, mire összepakolt a párom és anyukám, és a fele csak másnap került be! :-)

Így amikor hazakerültem nagyjából összepakoltam, biztos, ami biztos alapon, most meg már teljesen készen van a pakk! Szerintem inkább előbb, mint utóbb, abból semmi baj nem lehet! :-)

Minden jót: 33 hetes kismama

2008. ápr. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia. Én azt olvastam valahol, hogy a 30. hétre össze kell pakolni. Én most 27 hetes vagyok és nagyon furi a gondolat, hogy 3 hét múlva itt áll majd a pakk. Az első terhességemnél a 41.hétre szültem. Ebben bízom most is, de azért összepakolok. Soha nem lehet tudni....

Boldog babavárást!

2008. ápr. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!