Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiús anyukák segítsenek. Ma a...

Fiús anyukák segítsenek. Ma a védönő azt mondta ugye huzgálja minden fürdésnél? De a doki nő azt mondta hogy egy éves korában megnézi. Most akkor mi a célszerű hogy ne legyen baj és hogyan? 8hós baba

Figyelt kérdés
2009. febr. 24. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
a szobatisztaságig igazából nem kell bántani. A védőnőnek mond mosolyogva természetesen. A doktornő majd megnézi. Neked semmi dolgod vele. Fürdésnél csak annyit tettem ,teszek mindkét fiamnál,hogy ameddig engedi visszahúzni visszahúzzuk és megmossuk, de semmi extra. Hogy egész pontos legyek a nagy ,aki 5 éves egyedül visszahúzza és megmossa, a kicsinek még nem bántottam ő 1 éves.
2009. febr. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%
Huzogasd neki minden furdesnel, mosd meg neki. Tenyleg megfogjak nezni neki, de ha baj lesz, akkor is jobb, hogy kiskoraban segitenek rajta. Amugy egy pillanat, es megvan a "mutet" is.
2009. febr. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
én minden pancsinál picit ovatossan huzom neki nem eröltetve ettől baja nem lehet.
2009. febr. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18%
Én külföldön élek és itt alapból levágják születéskor minden kisfiúnak, kivéve annak, aki külön kéri, hogy ne vágják le. Igy nincs vele több gond. Talán otthon is be kellene vezetni.
2009. febr. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm meg nyugottam hogy nincs baj.
2009. febr. 24. 18:37
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Én megkérdeztem a védőnőt,mert a múltkor már volt ez a téma.Azt mondta nem szabad bántani,mert mikroszkópikus sérülést lehet okozni,amit nem vesztek észre,és az már tényleges fitymaszűkülethez vezet.
2009. febr. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
csatlakozom az előttem szólóhoz, nekünk is azt mondta a doki, hogy 1éves koráig nem kell piszkálni.
2009. febr. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem 6 hónapos a kisfiam,és a vizsgálatnál épp a doktornéni húzta fel neki. Azt mondta,hogy mindig húzogassam,de csak kicsit. Nálunk a nagyfiamnak nem csináltam 1,5-2 éves koráig. Letapadt neki,sokáig fájt miután feltépte a doki. Így inkább már most huzogatom neki.
2009. febr. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!