Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb. 8 hetes terhes lehetek....

Kb. 8 hetes terhes lehetek. Állandóan feszültnek érzem magam, olyan mintha izgulnék, a gyomrom egy csomóban van. Félek, hogy ártok vele a babának. 5 nap múlva megyek először a dokihoz. Lehet, hogy utána majd megnyugszom?

Figyelt kérdés
Ittam orbáncfű teát, mert gondoltam azzal nem ártok de valahol olvastam, hogy nem mindegyik gyóhynövény hasznos ilyenkor.
2007. szept. 12. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Miért idegeskedsz? Nem szabad! Tényleg ártasz vele a babának, mivel ő is érzi a te hangulatodat. Ne stresszelj, nem lesz semmi gond. Mikor először látod az ultrahangon, akkor nagyon fogsz örülni. Én talán még pityeregtem is a kis mozgékony teremtményen. Minden rendben lesz csak vigyázz magadra. Próbálj megnyugodni és várni. Én is féltem az elején, megnyugodtam majd ismét aggódtam. Ez hullámzó lesz, de próbáld nyugtatni magad. Én sokat olvastam a terhességről az interneten és segített hidd el. Mindent megkérdeztem a dokitól és a védőnőtől.

SOk sikert a babához!

Egy 39 hetes kismama

2007. szept. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azzal nem teszel jót ha izgatott vagy! Ne aggódj nem lesz semmi baj, mert miért is lenne? Pár nap és látod a picurkát a pocakodba és valószínű a szívdobbanásait is hallhatod! Megijedni akkor lehet ha vérzel vagy naygyon görcsölsz, de ez sem jelent mindig rosszat! Csak nyugi és élvezd a várandósságot!
2007. szept. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is nagyon ideges vagyok, mert utóbb még csak a petezsák látszott, és kevesebbnek is ítélték a korát mint ahogy számoltam, hétfőn kell mennem újra, de úgy érzem soha sem lesz hétfő!!!!!!!!!!!!!
2007. szept. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom az orbáncfű tea mire való, de idegességre jó a citromfű tea, mert megnyugtat, és kismamák is ihatják azt olvastam! Ne aggódj túl sokat, az nem tesz jót a babának. Nem tudom miért idegeskedsz sokat, de próbálj meg relaxálni picit... Sok sikert!
2007. szept. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!