Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37hetesen hány mm-volt a...

37hetesen hány mm-volt a babátok combcsontja?

Figyelt kérdés

32.heti uh-n 61mm-nek mérték, most a 37.heti uh-n 60mm-nek.

Itthon vettem észre, mert emiatt írták a papírra, hogy 36.hetes vagyok, pedig tuti a 37.hét.

Nézegettem az előző uh-s leleteket és akkor láttam meg, hogy ugyanannyit mértek.

Más értékek jók, csak ez a combcsont idegesít.


2009. szept. 12. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én a héten voltam 4d-n, 36 hetesen és a combcsontot 68 mm-re mérték. Idáig nekem is mindig kissebb volt a combcsont, mondták is,30 hetesen 54 mm volt, de úgylátszik most belehúzott. Emiatt ne aggódj, ezek az uh-k sem mérnek tökéletesen.
2009. szept. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia!


az biztos, hogy nem lett kisebb :)

a különbség adódhat abból, hogy a két vizsgálat során kicsit máshova rakták a pöttyöket, ami alapján a gép mér.

aggódnod nem kell, a vizsgálat csupán egy közelítő, tájékoztató jellegű adat!

37 hetes nyugodtan lehetsz ettől még :) ha a számítások ezt mondják. az UH-os 36. hét pedig épp a kisebb mm-eknek köszönhető.

ne aggódj! ha eddig minden rendben volt, most is úgy lesz :) lassan meg jön is a baba és akkor a mm-ek is pontosodnak :)


[link]

2009. szept. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szintén 37 hetes vagyok, a héten voltam uh-on. 61 mm-re mondták, és hogy jók a méretek.

Ne aggódj.

Sok sikert!!

2009. szept. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!