Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nincs baj a babámmal, ha túl...

Nincs baj a babámmal, ha túl rövid a combcsontja?

Figyelt kérdés
Az FL 56 mm most, 35 hetes vagyok. És a két héttel ezelőtti uh-on is csak 55 mm volt. Teljesen kétségbe vagyok esve! Szerintetek baj lehet?
2011. jan. 14. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem meg 19 hetesen 37-et mértek, húsz hetesen meg 33-at. Tévednek az orvosok, picit arrébb rögzítik a pontokat, és máris gubanc van...
2011. jan. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nincs orvosod?

Elhiszem, hogy kétségbeestél, de most mennyivel lesz jobb ha itt a sok tudatlan, hozzá nem értő ember írogatja neked, hogy semmi baj.

Vannak erre szakemberek. Nekik is fel lehet tenni ezeket a kérdéseket és tőlük valósabb választ kapsz.

2011. jan. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Persze, hogy van orvosom! Ő végülis csak annyit mondott, hogy pici lesz, meg hogy átlagon aluli. De nekem elég volt ennyi is a kétségbeeséshez!
2011. jan. 14. 19:15
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem foggalmam sincs mekkorának kellett volna lennie.

Nekem a doki mindent lemért, majd azt mondta szuper, minden rendben van. Max a hosszát mondta, és tippelte a súlyát.

2011. jan. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nekem 36 hetesen 67,8mm volt a combcsont, a doki szerint kicsi. Szerintem ilyen idösen már nem tudnak pontos méretet mondani.
2011. jan. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sokmindent elmérhetnek a dokik. Legfeljebb nem lesz egy égimeszelő. Nekem az ikrekkel mondtak olyat, hogy nem fejlődnek. 3 héttel az előtte levő uh után megint volt uh, és szinte ugyanazokat mérték, az egyik babának nőtt a feje, a másik babának kisebb volt a mellkasa, a többi adat ugyanaz volt. Azt mondták hogy nem nőnek, és hogy ha kihordom őket végig, max 2-2,5 kg lesznek.

Erre 3 nap múlva megszülettek, az egyik 2 a másik 2,5 kg volt, egy hónap lett volna még hátra. Vagyis ha kihortam volna őket végig, teljesen normális súlyú újszülöttek lettek volna.

Ne aggódj!

Amúgy nem kell mindenkinek óriásbébit szülni, neked is könnyebb lesz, és a kicsik sokkal szívósabbak.

A lányom 38+3 hétre született 2800 grammal és 47 cm-rel. Volt aki 4250 gr-mal szülte aznap a babáját, de mi előbb hazajöhettünk, mert ügyesebb volt, jobban szopizott, a súlya is megindult, stb.

26 hós kiscsaj és 5 hós ikerfiúk anyukája

2011. jan. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%

Nem azért, hogy megbántsalak, de én betiltanám az ilyen nyilvános oldalakat, ahol a magzati méreteket lehet méricskélni meg számolgatni. Én is rengeteg aggodalomtól kíméltem volna meg magam, ha ezeket kihagyom, de persze én is ezeken csüngtem.

Az én babámnak is rövid lábat és hatalmas fejet mértek, most tökegészséges,arányos és egy világszép csecsemő.


Egyszerűen nem értünk hozzá, nem vagyunk szonográfusok. Szóval ne ess kétségbe!

2011. jan. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Siman lehet h elmerte!Mint nekem tegnap,de annyira h kisebbet mert mint 2 hete....

Szoval ne torj le,bar nekem is ez volt az elso reakciom,de az orvosok is csak emberek-tevednek.Meglatod nem sokara meg lesz a picur es meglatod minden rendben lesz!

35+2 h km

2011. jan. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!! :))
2011. jan. 15. 18:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!